İçeriğe geç
Adana Uçak Kargo

Adana Uçak Kargo

Sebzeler, meyveler, kırılma ihtimali olan parçalar, ihale için gerekli evraklar, tıbbi ilaçlar, hediyeler aklınıza gelebilecek taşınmasında sakınca olmayan her türlü malzemeyi Adana Uçak Kargo olarak diğer bütün illere taşıyoruz. Böylece havalimanı bulunan bütün illere en kısa sürede ulaşmış oluyoruz. Günlük iletilmesi gereken ihtiyaçlar söz konusu olduğunda, bu teslimat şehir dışına yapılacaksa en hızlı ve güvenli yol, uçak kargolardır. Diğer yöntemlerle uzak mesafelere ulaşım sağlamak mümkün olsa da zamandan yana sıkıntı oluşmaktadır. Bu yöntemle acil ihtiyaçlar hemen yerine ulaşabilmektedir.

Firmamızın sunduğu havayollarıyla kargo hizmeti pek çok açıdan avantajlıdır. Şehir dışına yapılan gönderilerin en kısa sürede teslim edilmesini sağlar. Gönderilen paketlerin güvenliği son derece iyi bir şekilde sağlanır. Gönderi çok iyi bir şekilde takip edilerek en kısa sürede, en güvenilir yolla teslimat sağlanmış olur. Planlı ve düzenli bir taşımacılık yöntemi olduğu için sorun yaşanmadan paketler adrese ulaştırılır. En uzak mesafelerin bile yakın hale geldiği bu yöntemle şehir dışına teslimatın çok kolaylaştığı ve pratik bir hal aldığı görülür.

Adana Uçak Kargo Hizmeti

7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi aradığınızda, adresinize gelip paketinizi alıyoruz. Havalimanına ulaştırıyoruz. Adana Uçak Kargo olarak uçak piste indiğinde görevli kuryemiz paketinizi alıp verdiğiniz adrese teslim etmek için yola çıkıyor. En kısa sürede alıcıya ulaştırıyoruz. Ayrıca adım adım teslimat aşamalarını görebiliyorsunuz. Hava yolunu kullansak da aynı gün teslimat yapmak için sistemli şekilde bir planlama yapıyor ve bu planı gerçekleştiriyoruz.

Adana Uçak Kargo fiyatlarını belirlerken dikkat ettiğimiz bazı unsurlar var:

  • Paketin ağırlığı ve ölçüsü
  • Hangi zaman diliminde teslim edilmek istendiği
  • Hangi ilde hangi adrese teslim edileceği.

Bu üç unsura göre hesaplama yaparak en uygun fiyatı belirlemeye çalışıyoruz. Gerek firmaların gerek bireysel gönderilerin dikkatle ve özenle yapıldığı bu sistemde profesyonel ekibimiz çok çalışmaktadır. Çalışanlarımız koordinasyonu sağlamak için hem gönderenle hem alıcıyla hem kuryemizle hem havayoluyla sürekli irtibatta kalarak en kaliteli teslimat için emek vermektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp