İçeriğe geç
Hocapaşa Kurye

Hocapaşa Kurye

Fatih ilçesinin köklü mahallelerinden birisi olan Hocapaşahem tarihi dokuyu yansıtmakta hem de şehrin şahit olduğu bütün değişim ve modernitenin izlerini barındırmaktadır. Özellikle son dönemde büyük bir gelişime sahne olan bölgemizde pek çok yeni hizmet koluna ihtiyaç olmakta, bunlardan birisi de Hocapaşa kurye faaliyetleri olmaktadır.

Firmamız bilgi, birikim ve deneyimiyle mahallemiz içindeki herhangi bir noktadan başka bir noktaya ya da mahallemizle bütün bir İstanbul arasında profesyonel taşıma hizmeti vermektedir. Tamamı profesyonel bir ekipten oluşmakta ve ekiplerimiz hem çağrı merkezi hem de sahada lojistik faaliyetlerinizin en pratik ve kolay biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Hocapaşa kurye hizmetlerimizi bir sistem dahilinde yürüterek beklentilere cevap vermekle birlikte gereken esnekliği de gösteriyoruz. Dilerseniz herhangi bir adresten adınıza alınacak paketi alıp size getirebiliriz. Dilerseniz otogar ya da havalimanına gelecek, gidecek paketlerinizi taşıyabiliriz. Davetiye, broşür gibi çoklu adrese dağıtılması gerekenleri dağıtabiliriz.

Yasal suç teşkil etmeyen her türlü paketi başarıyla taşısak da yıllardır özellikle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport gibi ürünleri taşımamız fazlaca istenmektedir. Yine bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünler de yoğun rağbet görmektedir.

Hocapaşa Kurye Hizmeti

Hocapaşa kurye uygulamalarının tercih nedenlerinin başında hızlı olması gelir. Çünkü geleneksel kargolar şehrimizde artık yetersiz kalmakta, en yakın ilçeler arasında dahi bir paketin teslim edilmesi günler alabilmektedir. Fakat modern yaşamda insanlar ihtiyaçlarına çok daha acil kavuşmak istemekte ve kuryelerimiz en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde paketlerinizi alıcılarına ulaştırmaktadır.

Kurye teslimat süreleri bölgeye, yol, hava koşullarına göre değişmektedir. Firmamız farklı kurye çeşitleriyle 240 ila 45 dakika arasında, dilediğiniz sürede paketlerinizin alıcılarına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Üstelik bölgemizin yaşam standartlarına uygun biçimde hizmetlerimiz 7 gün, 24 saat aralıksız devam etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp