İçeriğe geç
Tepeören Kurye

Tepeören Kurye

Tepeören kurye hizmetlerimizle Tuzla ilçesinde, İstanbul’un en doğudaki mahallelerinden birisinde bir yerden başka bir yere taşıması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Mahallemiz Kocaeli sınırında yer almakta olup özellikle eğitim kurumlarının yoğun olduğu bir yerdir. Sınırları içinde sekiz eğitim kurumu yer almaktadır. 7 binden fazla nüfusa sahip olan mahallemizden her gün İstanbul’un diğer mahallelerine gitmesi, oralardan gelmesi gereken paketler olmakta ve bunun için hızlı çözümler gerekmektedir.

Firma olarak her zaman alanında profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz uzman ekibimizle birlikte yasal her türlü paketinizi güvenli biçimde taşıyor, dakikalar içinde Avrupa ve Anadolu yakasındaki bütün adreslere ulaştırabiliyoruz.

Tepeören kurye hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimizce çok yoğun talep edilmektedir. Yıllardır bölgemizin en çok tercih edileni konumunda yer alıyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kimlik, pasaport, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, bilgisayar, tablet, laboratuvar test ürünleri, evrak, fatura, diş malzemeleri, tekstil, gıda, hediye, numune, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de alıcılarına güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Tepeören Kurye Hizmeti

Tepeören kurye faaliyetlerimiz farklı modellerle devam etmektedir. Sektöre ilk girdiğimiz andan bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, daima daha iyisi adına çabalıyoruz. Zamanın gereklerine uygun olarak çeşitli kurye türleriyle hizmet vererek herkese hitap ediyoruz.

Dilerseniz normal kuryemizi seçebilir, en uzak noktalara dahi 210-240 dakikada paketlerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Daha acil ihtiyaçlarınız için ekspres kuryemizi seçebilir, teslimat sürelerimizin 90-120 dakika olmasını sağlayabilirsiniz. Vip kurye ile ise 45-60 dakikada teslimat desteği alabilirsiniz.

Motorlu kurye hizmetlerimizin kapsama alanı bütün bir İstanbul’dur. Havalimanları, otogarlar, limanlar, gümrük merkezleri, sanayi siteleri, iş merkezleri, kamu kurumları gibi bütün yerler ile adresleriniz arasında taşımacılık yapabiliriz. Her zaman kaliteli en uygun fiyata sunabiliriz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp