İçeriğe geç
Tüccarbaşı Kurye

Tüccarbaşı Kurye

Tüccarbaşı kurye işletmesi olarak öncelikle verdiğiniz siparişler kullandığımız ekranlara anlık olarak düşmektedir. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından hızlı bir şekilde teslim alınmakta ve ürün bilgileri sayesinde dikkatli ve düzenli bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme aşamasından önce teker teker tüm siparişleriniz kontrol edilmekte ve eksiksiz bir şekilde olduğundan emin olunmaktadır. Daha sonra çalışan elemanlarımızın çevresel bilgileri sayesinde en doğru ve hızlı yollar belirlenmekte ve o yollardan adresinize ulaşılmaktadır. Sizlerin sipariş verirken seçtiğiniz teslimat yöntemi ile sizlere ürünleriniz teslim edilmektedir. Kurye elemanlarımız teslimat aşamasında her daim güler yüzlü ve saygılı olmaktadırlar. Teslimat sonrası internet adreslerimizden yapacağınız puanlama ve yorumlar sayesinde hizmetimiz her geçen gün daha kaliteli hale gelmektedir.

Tüccarbaşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti sırasında her zaman işletmemiz bünyesinde yedek kurye elemanlarımız ve motorlarımız bulunmaktadır. Sunulan hizmet esnasında oluşabilecek  her türlü kaza, arıza durumunda hızlı bir şekilde olay yerine intikal eden yedek kurye elemanlarımız siparişlerinizi almak suretiyle sizlere hızlı bir şekilde teslim etmekte ve siz müşterilerimizin mağdur olma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Yedek kurye hizmeti işletmemize özgü özellikler arasında yer almakta ve bu özelliğin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Tüccarbaşı Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen temassız teslimat yöntemi kurye elemanlarımız tarafından kaliteli bir şekilde yerine getirilmektedir. Sizler sipariş verirken temassız teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız adreslerinize geldiği zaman siparişlerinizi kapınıza asmak suretiyle teslimat aşamasını gerçekleştirmemektedir. Daha sonra sizleri aramak suretiyle siparişi gerçekleştirdiklerini ve bir sorun olup olmadığını sorarak siparişi sonlandırmaktadırlar.

Tüccarbaşı kurye işletmesi olarak ödeme yöntemlerimiz arasında kapıda ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde müşterilerimiz ürünlerini kontrol etmek suretiyle ödemelerini yapabilmektedirler. Kurye elemanlarımız tarafından yanlarında getirilen post cihazları sayesinde hem kredi kartlarınız ile ödeme yapabilmekte hem de nakit olarak ödeme yapabilmektesiniz. Bu ödeme yöntemi müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza çok büyük yardım sağlamaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp