İçeriğe geç
Veliefendi Kurye

Veliefendi Kurye

Moto kurye hizmetleri artık yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Günümüz itibariyle motor kuryeler yardımıyla hemen hemen her çeşit dosya, belge, gıda ürünü, hediyelik eşya gibi aklınıza gelebilecek her şeyin adresinize gelmesi mümkün hale gelmiştir.

Motokurye Hizmeti firması olarak İstanbul başta olmak üzere pek çok yere kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Veliefendi kurye hizmetlerimiz ile işlerinizin daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlıyor, zamandan tasarruf etmenize destek oluyoruz.

Veliefendi kurye hizmetini gerçekleştiren firmamız cebinizi de düşünerek sizlerin maddi açıdan sıkıntı çekmemesi için elinden geleni yapıyor. Sizlere sunacağımız hizmetin ücretini kargonuzun ağırlığı, boyu gibi bazı özelliklerine göre belirliyoruz. Siz de isterseniz hizmetlerimizden yararlanmadan önce çalışanlarımızdan bu konuda gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Veliefendi kurye hizmeti sunan firmamız güvenliğe çok önem veriyor, gönderilerinizi en uygun şartlarda hiçbir sorun çıkmadan ayağınıza kadar getiriyor. Ürün çeşitliliğimizle her ne kadar geniş olsa da yasa dışı olarak nitelendirebileceğimiz hiçbir ürünün satışını yapmıyor, bu konuda çok titiz davranıyoruz. Eğer bu konuda herhangi bir problem ile karşılaşırsanız bizimle irtibata geçerek şikayetinizi ekibimize bildirebilirsiniz. Bu sayede bizler de olabilecek en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak sorununuzu çözebiliriz.

Veliefendi Kurye Hizmeti

Bazı zamanlarda kimsenin görmesini istemediğimiz ya da gizli kalmasının daha uygun olacağı ürünler satın alırız. Motokurye Hizmeti firmamız bu konuda da çok hassas davranmakta olup özelinizi asla ihmal etmeden gönderinizi size teslim eder. Gizliliğe çok mu önem veriyorsunuz? O zaman tam olarak doğru adrestesiniz. Gönderinizi firmamıza teslim edebilir ve içiniz rahat bir şekilde gönderinizin alıcısına ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Veliefendi kurye hizmetlerinden yararlanmak istiyorsunuz ama vakit kaybetmek istemiyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Motorlu kurye hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için iş yerimize gelmenize, herhangi bir sözleşme imzalamanıza ya da mesai saatlerini beklemenize gerek yok. İstediğiniz zaman bizimle iletişim kanallarımızdan kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde irtibata geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp