İçeriğe geç
4.levent Kurye

4 Levent Kurye

İstanbul’un her semtinde adından sık sık söz ettiren firmamız bünyesinde, güvenli ve kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan pek çok firma bulunmaktadır. 4 Levent kurye olarak biz de senelerdir profesyonel kurye hizmeti sunmaktayız.

Her zaman müşteri odaklı çalışan firmamız, sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizden müşterilerimizin kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde yararlanmaları adına hizmetlerini 7 gün 24 saat boyunca sunmaktadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin her biriyle de özel olarak ilgilenilmektedir. Sizler de kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede bir hizmet almak isterseniz firmamız her zaman hizmetinizdedir.

4 Levent kurye firması olarak kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizi mağdur ederek güvenilirliğimizi sarsmamak adına her zaman alanında uzman olan kişilerle çalışmaktayız. Bu nedenle firmamızın bünyesinde yer alan bütün kuryelerimizin her biri de gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Kuryelerimiz teslimat yapacakları adresler hakkında gerekli konum bilgisine sahip oldukları için olumsuz hava koşulları dışında ortaya çıkabilecek gereksiz gecikmeler de yaşanmamaktadır.

İstediğiniz konuma tam zamanlı hizmet veren firmamız, teslim edilmesini istediğiniz gönderinizin herhangi bir hasar almaması için sağlam bir şekilde paketlenmesinden teslim edilmesine kadar geçen bütün bir süreç boyunca her zaman özenli bir iş sunmaktadır.

4 Levent Kurye Hizmeti

Kısa bir süre içerisinde teslim edilmesi gereken evrak ve belgelerinizin teslimatında iş yerimize gelmeniz mümkün değilse bulunduğunuz adreslerden de kuryelerimize gönderinizi elden teslim edebilirsiniz. Müşteri odaklı 4 Levent kurye hizmeti veren firmamız bu gibi durumlarda da yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına çeşitli pek çok ürünün teslimatını güvenli ve memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmekteyiz. 4 Levent kurye tarafından taşınması sağlanan ürünlerden bazıları şu şekildedir:

  • Hediyelik eşyalar
  • Medikal malzemeler
  • Kimlik, ruhsat, pasaport, ehliyet vb.
  • Evrak ve belgeler
  • Postalar
  • Elektronik eşyalar
  • Ev ve yaşam ürünleri
  • Yiyecek ve içecekler gibi daha pek çok ürünün taşımacılığını memnun kalacağınız kalitede gerçekleştiriyoruz.
Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp