İçeriğe geç
Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kozmopolit yapısıyla çok çeşitli kültürlere ev sahipliği yapmaktadır. Tesisleri, gösteri merkezleri, pasaj, han ve dükkânlarıyla İstanbul’un gözdesidir. Bu semtte kurye hizmeti veren firmamız, pek çok farklı ürün taşır. Motosikletli taşımacılık yapan firmamız semtin dar sokakları ve caddeleri bir avantajdır.

Beyoğlu Kurye olarak verdiğimiz hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Paket, koli, hediyelik eşyalar, küçük parçalar taşıdığımız gibi evraklar ve pasaport, ruhsat gibi belgeler de taşıyoruz. Belirli bir alıcının gönderilerini taşıdığımız gibi işletmelerin de çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Beyoğlu kurye hizmeti veren firmamız için güvenli bir şekilde teslimatın yapılması önemlidir. Bunun için firmamızda çalışan bütün elemanlar özenle seçilir. Çünkü hizmetin kalitesini belirleyen iş etiğidir. Kuryelerimizin hepsi hem lisanslı hem de deneyimlidir. Hızlı ve güvenilir teslim yapabilmek sadece kuryelere değil, aynı zamanda kullanılan donanıma da bağlıdır. Bu sebeple firmamız geniş bir dağıtım ağına sahiptir ve motosikletleri en hızlı teslimat yapabilecek kapasitede olanlardan seçer.

Motosikletlerimizin trafikte kuryelerimiz ve diğer sürücüler için herhangi bir aksaklığa sebep olmasını istemiyoruz. Düzenli olarak servise gönderiyor ve bakımlarını yaptırıyoruz. Kaliteli bir hizmet için bütün personelimiz 7/24 elinden gelenin en iyisini yaparak çalışıyor.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye olarak her koşulda hizmet veriyoruz. Dört mevsim hava koşulları ne olursa olsun paketinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz. Kurye hizmetimiz zamanın değerini bilen ve en hızlı taşıma hizmetinden yararlanmak isteyenlerin tercihi oluyor. Günden güne daha fazla yayılan kurye sistemimiz ve firmamızın tecrübesinden istifade etmek isteyen müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmaya çabalıyoruz. Müşterilerimizi hizmet alanımızın merkezine koyuyoruz. Müşterilerimize her zaman kalite standartlarının da üstünde bir hizmet sunma arzusunda olduğumuz için her geçen gün kendimizi yeniliyor, hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Beyoğlu’ndan bütün semtlere, bütün semtlerden de Beyoğlu’na gönderilerinizi taşıyor, seçtiğiniz hız ve saat aralıklarında paketlerinizi teslim ediyoruz. Paketin teslimat mesafesi, teslim zamanı ve paketin boyutu ücreti belirleyen faktörlerdir. Bunları baz alarak en uygun taşımacılığı yapmaya gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp