İçeriğe geç
Teşvikiye Kurye

Teşvikiye Kurye

Teşvikiye kurye hizmetleri ile Şişli’nin en köklü yerleşim yerlerinden birisi olan mahallemiz ile bütün İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz. Mahallemiz hem tarihi hem de modern yüzü bir arada bulundurmaktadır. Özellikle son yarım asırda hızla gelişmiş, nüfusu artmış ve alışveriş, iş merkezlerinin etkisiyle orta ve üst gelir seviyesinde bir nüfus yapısına sahip olmuştur. Günümüzde hala gelişimine devam etmektedir ve firmamız daima kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümlerin adresidir.

Teşvikiye kurye alanında yasal her türlü paketiniz için hizmet verebiliyoruz. Evrak, meyve, yedek parça, paket, yemek, çikolata, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, fatura, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, diş malzemeleri, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, laboratuvar test ürünleri, tablet, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha onlarcasını güvenli biçimde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Teşvikiye Kurye Hizmeti

Teşvikiye kurye çözümlerimiz oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Kurye modellerimizin her birisinde farklı teslimat süreleri vaat edilmekte ve sistematik çalışmamız sayesinde her defasında zamanında teslimatlarımız yapılmaktadır.

En hızlı kurye modelimiz Vip kurye olup 45-60 dakika arasında İstanbul’un en uzak noktalarına kadar paketleriniz alıcısına ulaşmaktadır. Ekspres kurye modelimizde ise teslimat sürelerimizi 90-120 dakika arasında değiştiriyoruz. Norma kuryede ise 210-240 dakikada paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Motorlu kurye uygulamalarımızın en büyük artılarından birisi fiyatlarıdır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir fiyat politikası izliyoruz. Buna paralel olarak da cazip fiyatlarla motorlu kurye deneyimi sunuyoruz.

Bölgemizde kurye fiyatlarımızı paketinizin alınıp teslim edildiği adresler arasındaki mesafeye, paketin özelliklerine ve seçilecek kurye türüne göre belirliyoruz. Daima asgari oranda fiyatlandırma yapıyor ve kaliteden taviz vermiyoruz. Net motorlu kurye fiyatları için her zaman iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Firma olarak her zaman teknolojinin bütün olanaklarını kullanıyoruz. Bu nedenle iletişim kanallarımızı oldukça çeşitlendirmiş bulunuyor, çağrı merkezimizden, web sitemizden, hizmet noktamızdan ve WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp