İçeriğe geç
Gün İçi Kurye

Gün İçi Kurye

İstanbul ülkemizin en büyük şehri olmanın çok ötesinde anlamlar taşımaktır. Adeta ülkemizin kalbi burada atmakta, ekonomik, kültürel, eğitim, finans gibi bütün alanlarda yenilikler ilk olarak İstanbul’da ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte yaşanan değişim ve gelişimler birtakım problemlere de neden olmaktadır. Bunlardan birisi de ulaşımdır.

Ulaşım İstanbulluların birçok işinde aksaklığa neden olmakta, özellikle taşımacılık noktasında geleneksel yöntemler yetersiz kalmaktadır. Firmamız da gün içi kurye hizmetleriyle modern, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılık sunmakta, her zaman müşterilerini dünya standartlarında çözümlerle tanıştırmaktadır.

Gün içi kurye hizmetlerimizin en büyük avantajı hızlı olmasıdır. İstanbul genelinde geleneksel kargolarla bir şeylerin taşınması oldukça zaman alıcıdır. En yakın ilçeler arasında dahi bir kargo gönderecek olsanız günler sürebilmektedir. Fakat modern yaşamda ihtiyaçlar çok daha acil olmakta, paketlerin gün içinde bir adresten alınıp diğer adrese teslim edilmesi talep edilmektedir.

Firmamız profesyonel kadrosuyla İstanbul’un bütün noktaları arasında taşımacılık yapmakta, talepte bulunduğunuz anda harekete geçerek dakikalar içinde paketlerinizi belirttiğiniz adresten almakta, dakikalar içinde alıcı adreslerine ulaştırmaktadır. Tarafımızda paketlerinize en az sizler kadar dikkat gösterilmekte, hiçbir yıpranma, deforme, hasar olmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Gün İçi Kurye Hizmeti

Gün içi kurye hizmetlerimiz ile yasal her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Modelli, bakımlı ve donanımlı araçlarımızla fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, kimlik, pasaport, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, bilgisayar, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün ürünlerinizi aynı gün içinde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Gün içi kurye hizmetlerimizde pek çok kurye türüyle öne çıkıyoruz. Kuryelerimizin her birinin vadedilen teslimat süreleri değişmektedir. Buna göre normal kurye ile en uzak noktalara dahi üç saat içinde ulaştırabiliriz. Ekspres kuryeyle iki katı hızlı taşımacılık yapıyoruz. Vip kuryeyle ise 45 dakikaya kadar teslimat sürelerimizi indiriyoruz. Bütün bunar için iletişim kanallarımızı 7/24 açık tutuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp