İçeriğe geç
Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Kurye

Ticari faaliyetlerin yoğun olarak toplandığı ve icra edildiği Beşiktaş ilçesi dahilinde dakikalar içerisinde tamamlanan kurye hizmetlerimizle yanınızdayız.

Geçmişten günümüze İstanbul’un iş merkezlerinden biri olan ilçede, artan online ticaret aktiviteleri sebebi ile moto kuryelere olan ihtiyaçta artış göstermiş, firmamız tarafından verilen uzun süreli iş ortaklığı ve toplu gönderim hizmetleri ile bu ihtiyaca uygun çözümler sunulmaya başlanmıştır.

İçinde bulunduğumuz sektörde, yenilikçi iş modelimizle, her kesime hitap eden kurye hizmetleri sunuyor, sektörün gidişatını değiştiren çözümlerimizle, bizleri tercih eden firmalarla güvenilir bir iş ortaklığı kuruyoruz.

Dikilitaş kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin içinde bulunduğumuz çağa uygun olacak şekilde hızlı ve güvenilir olmasına dikkat ediyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kişiye özel, kesintisiz çözümlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kaliteli bir iş anlayışı ile verdiğimiz kurye hizmetlerimizi moto kurye ekiplerimiz ile icar ediyor, günün her saatinde hızlı ve güvenilir taşımacılık yapıyoruz.

Randevulu bir sistemle çalışarak, hem tam zamanında teslimat gerçekleştiriyor hem de hızlı olmak adına kuryelerimizi ya da gönderilerinizi tehlikeye atmıyoruz.

Dikilitaş Kurye Hizmeti

İster tek bir paketiniz ister toplu gönderim yapmak istediğiniz ürünleriniz olsun, Dikilitaş kurye hizmetlerimiz sayesinde, tüm gönderileriniz aynı gün içerisinde yerine ulaştırılacaktır. Sadece aynı gün içerisinde değil, önceden oluşturulan randevu saatine uygun olarak tüm gönderilerin tam zamanında alıcısına teslim edilmesini sağlıyor, hasarsız teslimat garantisi sunuyoruz.

Modern teknolojiyi yakından takip ederek, tüm araçlarımızın gerekli teknik donanıma sahip olmasını sağlıyor, gereken tüm bakımları yaptırıyor ve her zaman genç bir motosiklet filosu kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hızlı olmak kadar güvenilir olmanın da gerekliliğini bilen profesyonel bir ekiple, her zaman en iyi taşımacılık hizmetlerini almanız için çalışıyoruz.

Firma olarak sektörde uzun sürede edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyetine öne veren bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Dikilitaş kurye ekibimizi oluşturan sahada aktif kuryelerimiz ve müşteri destek hattımız, iş anlayışımızı bilen, bunu anlayan ve kendisi de çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren kişilerden meydana gelmekte, her daim sizin için çalışmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp