İçeriğe geç
Emirgan Kurye

Emirgan Kurye

Emirgan kurye ihtiyaçları Sarıyer’in en özel mahallelerinden birisi olan Emirgan genelinde çok fazla ortaya çıkmaktadır. Değişen yaşam standartları, tüketim alışkanlıkları, iletişim olanakları gibi etkenler kurye gereksinimini had safhaya çıkarmıştır. Firmamız da yıların bilgi, birikim ve deneyimiyle gerek mahallemiz içindeki adresler arasında gerekse mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapmaktadır.

Her biri alanında profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü kuryelik çok fazla detayı olan, güvenliğin, kalitenin, hızın, dinamizmin olmazsa olmazlar arasında yer aldığı bir iştir. Bunun için tamamı kuryeliği meslek olarak yapan, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz.

Emirgan kurye alanında ekip kadar ekipman da önemlidir. Bunun farkında olarak her zaman tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en son teknolojileri üzerinde barındıran araçlara hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakımını aksatmayarak taşıma sırasında oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz.

Bölgemizde gerek bireysel gerekse kurumsal bütün müşterilerimizin farklı adresler arasında taşınması gereken paketlerinde yardımcı oluyoruz. Profesyonel şekilde hediye, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, laboratuvar test ürünleri, plaka, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon, mutluluk ve dahasını belirteceğiniz adreslere teslim ediyoruz.

Emirgan Kurye Hizmeti

Dinamik yapımızla sürekli kendimizi yeniliyoruz. Buna göre Emirgan kurye olarak farklı kurye modelleriyle taşımacılık yapıyoruz. Aynı gün teslimi yeterli paketlerinizi normal kuryemizle taşıyor, en geç 240 dakikada en uzak noktaya ulaştırıyoruz. Hızlı kurye ile teslimat sürelerimizi 120 dakikaya kadar indiriyoruz. Acil kuryeyle ise 45 dakika gibi çok kısa sürede teslimatlarımızı tamamlayabiliyoruz.

Mahallemiz sürekli artan bir nüfusa sahiptir ve hayat günün her saatinde akmaya devam etmektedir. Sadece mesai saatleri içinde değil, akşam ve geceleri de kuryeye ihtiyaç olmaktadır. Firma olarak aynı zamanda gece kurye desteği sunuyor, 7 gün, 24 saat taşımacılık yapıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp