İçeriğe geç
Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye

Çağlayan Kağıthane ilçesi sınırları içinde yer alan mahallelerden birisidir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan mahallemiz özellikle 1950’lerden sonra çok hızlı bir nüfus artışına sahne olmuştur. Bugün 30 binden fazla nüfusa ev sahipliği yapan bölgemiz yüzlerce devlet kurumuna, işletmeye, işyerine ve ofise de sahiptir. Bütün bu yoğunluk içinde en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır ve firmamız Çağlayan kurye hizmetleriyle yıllardır kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılığın değişmez adresidir.

Yeni İstanbul Adalet Sarayı gibi pek çok önemli kurumun da bölgemizde yer almasıyla birlikte geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalır olmuştur. Daha hızlı taşıma uygulamalarına gerek olmuştur ve firmamız her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve sürekli kendini geliştiren ekibiyle bütün lokasyonda profesyonel çözümlerin adresi olmaktadır.

Çağlayan kurye hizmetlerimizi yıllar içinde sürekli geliştiriyor, daha iyi bir deneyim sunmak adına azim ve gayretle çalışıyoruz. Her zaman aynı gün içinde teslimat garantisi versek de farklı kurye modelleriyle teslimat sürelerimizi çok daha kısaltıyoruz.

Normal kuryeyle en geç 240 dakikada her yere teslimat yapmayı başarıyoruz. Ekspres kuryeyle teslimat sürelerimizi 90 dakikaya kadar indirebiliyoruz. Acil kuryeyle ise 45 dakika içinde dahi İstanbul’un en uzak noktalarına paketlerinizi iletmeyi başarıyoruz. Her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz.

Çağlayan Kurye Hizmeti

Çağlayan kurye kapsamında evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Aynı kalite standartlarında basın, laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup gibi ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Semtimiz günün her saati ve yılın her dönemi hareketliliğini korumaktadır. Bu nedenle kurye ihtiyaçları sadece mesai saatleriyle sınırlı kalmamaktadır. Firmamız da gece kurye gibi alternatif çözümlerle kaliteden, güvenilirlikten ve hızdan ödün vermeden gün boyu taşıma yapmaya devam etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp