İçeriğe geç
Örnektepe Kurye

Örnektepe Kurye

Örnektepe kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca verilen hizmetler sayesinde son derece tecrübeli ve profesyonel seviyelere ulaşmış bulunmaktayız. Bünyemizde bulunan kurye elemanlarının çok fazla sayıda olması sunulan hizmetin hiç vakit kaybetmeden yapılmasını sağlamakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerin güncellemeleri sürekli olarak yapılmakta ve en ufak bir sıkıntı yaşanmadan verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile güncel eğitimler vermekte ve devamlı olarak değişen müşterilerimizin istekleri konusunda bilgiler verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi her geçen gün artmaktadır.

Örnektepe kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize aldığınız hizmet karşılığında birçok ödeme yöntemi bulundurmaktayız. İsterseniz sipariş verirken internet üzerinden ödeme yapabilir ya da kapıda ödeme yöntemi seçmek suretiyle kurye elemanlarımıza nakit olarak veya post cihazlarımız yardımıyla kredi kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz. Bu yöntemler sayesinde müşterilerimiz kendilerine en uygun yöntemi seçerek istedikleri şekilde ödeme yapmak suretiyle gönüllerince alışveriş yapabilmekte ve her türlü siparişi verebilmektedirler. Bünyemizde bulunan ödeme yöntemleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda devamlı olarak güncellenmekte ve farklı yöntemler getirilmektedir.

Örnektepe Kurye Hizmeti

Kargo sektöründe hizmet veren işletmelerin başarması gereken en büyük özelliklerden bir tanesi güvendir. Sunulan hizmetin güvenli olması müşterilerimizin en çok istediği özellikler arasında yer almaktadır. Verilen siparişlerin eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde teslimatlarının yapılması müşterilerimizde güven duygusunu oluşturmaktadır. Biz işletme olarak kullandığımız motorların ürün taşıma kısımlarına çok büyük özen göstermekte ve sürekli olarak bakımlarını yapmaktayız. Dış etkenler tarafından gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı bir yapıya sahip olan bu kısımlar ürünlerine en ufak bir darbe getirmemek suretiyle teslimatın tamamlanmasını sağlamaktadır.

Örnektepe kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında artış gösteren kurye fiyatlarına nazaran müşterilerimize en uygun fiyatları çıkarmak için sürekli olarak araştırma ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu hesaplamalar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak yüklerini azalmak suretiyle memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp