İçeriğe geç
Otogar Kurye

Otogar Kurye

Otogar kurye işletmesi olarak sizlere çok önemli bir hizmet vermekteyiz. Otobüse binecek olan vatandaşlarımızın evlerinde unuttuğu eşyaları en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmaktayız. Veya fazladan yanınıza aldığınız eşyalarınızı bizlere verdiğiniz adreslere teslimatını yapmaktayız. Şehir içinde devamlı olarak bulunan saha elemanlarımız sayesinde eviniz hangi ilçede ise o bölgedeki ekiplerimiz aranarak en kısa sürede unutulan eşyalarınızın otogara getirilmesi sağlanmakta ve sizlerin mağduriyetleri giderilmektedir. Acil hizmet sunar bir işletme olarak eleman sayımızın çok fazla olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Şehrin neredeyse her bölümünde çalışanlarımızın olması çok önemlidir. Çünkü sizlerin söyleyeceği adrese mutlaka yakın bir elemanımızın bulunması ve kısa süre içerisinde unuttuğunuz eşyalarınızı teslim alarak otogara getirmesi gerekmektedir.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme bünyesinde çalışan elemanların tecrübeli olmaları sundukları meslekte uzun yıllar boyunca çalışıyor olmaları çok önemli bir noktadır. İşletme olarak bizim bünyemizde çalışan elemanlarımız mesleklerinde profesyonelleşmiş elemanlar olmakla birlikte motor kullanım yetenekleri üst seviyede yer almaktadır. Günümüz trafik şartlarından en kolay şekilde kurtulmak suretiyle siparişleri zamanında götürmektedir. Bu trafik zorluklarından kurtulmak için mutlaka üstün manevra kabiliyetleri gereklidir. Otogar kurye işletmesi olarak bizlerde elemanlarımıza işe alımları sürecinde ileri motor kullanım eğitimleri vermekteyiz.

Otogar Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe fiyatlar sürekli olarak bir yükseliş eğilimdedirler. İnsanların taleplerinin artması üzerine fiyatlar da yukarı yönlü artış göstermektedirler. Biz işletme olarak siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı sunmak için çalışmalar yapmaktayız. Fiyat performans ilişkisine baktığınız zaman aldığınız hizmetin o parayı hak ettiğini düşünmeniz çok önemlidir. Bu sebepten dolayı siz müşterilerimize uygun fiyatlar sunmak suretiyle sizleri maddi olarak rahatlatmayı amaçlamaktayız.

Otogar kurye işletmesi olarak sizlerin otogarlardayken evlerinizde unuttuğunuz eşyalarınızı veya yanınıza fazladan aldığınız eşyalarınızı en güvenli şekilde adreslerine ulaştırmaktayız. Sunulan kurye hizmetin güven en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Biz de bu güven duygusunu oluşturmak için kullandığımız motorları o şekilde dizayn etmekte ve çalışanlarımızın mesleklerindeki tecrübelerine çok güvenmekteyiz. Sizler de güvenli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka bize ulaşın.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp