İçeriğe geç
Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

Tuzla kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin çoğu aşamasında teknolojiden faydalanmak suretiyle sunduğumuz hizmeti hızlı ve güvenilir hale getirmekteyiz. Motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizi anlık olarak nerede olduğu takip edebilmekte ve kendinizi ona göre hazırlayabilmektesiniz. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize en kolay, en hızlı ve en güvenilir güzergâhlar belirlenmekte ve o yollardan gelinmektedir. Ayrıca aldığınız hizmet sonrasında internet sitelerimizden puanlama ve yorum yapabilmektesiniz. Yaptığınız bu puanlama ve yorumlar sayesinde biz de işletme olarak sunduğumuz hizmetin eksik yanlarını tespit etmek suretiyle o eksiklikleri gidermek için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.

Tuzla kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet sırasında bünyemizde çalışan elemanlarımızın ürünler hakkında gerekli bilgiye sahip olmaları gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürünler hakkında bilgi vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız siparişlerinizi motorlarımıza yerleştirirken bu ürün bilgileri ışığında yerleştirmekte ve ürünlerinizin en ufak bir zarar görmesini engellemektedirler. Ayrıca verdiğiniz yemek siparişlerine göre motorlarımızın taşıma kısımlarını ayarlamak suretiyle yemeklerinizin yapılarının bozulmasını engellemektedirler. Hamur olabilecek yemek siparişlerini koruma altına alabilmek için bu taşıma kısımlarının hava alma ayarlarını yaparak hamur olmamasını sağlamaktadırlar. Kurye elemanlarımız ayrıca verdiğiniz siparişleri teker teker kontrol etmek suretiyle sizlere teslimat hizmetini gerçekleştirmektedirler.

Tuzla Kurye Hizmeti

Günümüz ekonomik şartlarında artış gösteren kurye fiyatlarının farkındayız. Bu fiyatların da siz müşterilerimizi rahatsız ettiğinin de farkındayız. İşletme olarak sizlerin bu rahatsızlığınızı gidermek adına sizlere sunabileceğimiz en uygun fiyatları sunmak için araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu hesaplamaları yaparken muhasebe elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Tuzla kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli materyalin motorlarımız olduğunu biliyoruz. Bu sebepten dolayı motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve gerekli olduğu zaman yeni modelleri ile değişimlerini yapmaktayız. Yaptığımız bu bakımlar ve değişimler sayesinde kurye hizmeti esnasında motorların verebileceği arıza risklerini en az seviyeye indirmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp