İçeriğe geç
Silivrikapı Kurye

Silivrikapı Kurye

Silivrikapı Kurye olarak günün her saati kurye hizmeti veriyoruz. En acil durumlarda dahi bize ulaşabilir, gece veya gündüz fark etmeksizin gönderinizi istediğiniz adrese ulaştırabiliriz. Çağrı merkezimizi aradığınızda personelimiz gerekli bilgilerinizi alarak ilgili kuryemize iletir. Kuryemiz de adresinize gelerek gönderinizi alır ve seçtiğiniz saat dilimi içerisinde alıcının adresine ulaşarak teslimatı gerçekleştirmiş olur.

Bu, özenli ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Çünkü kimi gönderiler hassas içeriklidir. Kırılabilir. Hasara daha yatkındır. Kuryelerimiz gönderilerinizi titizlikle muhafaza eder. Ayrıca gizlilik ilkesine riayet eder. Böylece sadece alıcısının eline ulaşan gönderiler güvenli bir şekilde yerini bulmuş olur.

Silivrikapı kurye hizmeti veren firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet ağını geliştirir. Yenilikçi yapısıyla yeni teknolojileri takip eder. Yeni donanımları bünyesine katar. Özellikle kurye hizmetlerinde sürat ve güvenli sürüş önemli olduğu için motosikletlerin donanımına özen gösterir. Manevra gücü yüksek ve İstanbul’un trafik sıkışıklığında rahatlıkla kullanılabilecek motosikletleri alır. Firmamız kaliteli hizmete önem verir. Bunun için gerek personel seçimi gerekse donanımsal ihtiyaçları noktasında özenli davranır.

Silivrikapı Kurye Hizmeti

Silivrikapı kurye hizmeti veren firmamız, İstanbul’un her noktasına gönderinizi taşır. Sevdiklerinize hediye göndermek istediğinizde, evraklarınızın başka bir şirket tarafından imzalanması gerektiğinde, işletmenizin çıkardığı bir malzemeyi numune olarak başka bir alıcıya göndermek istediğinizde kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Zamandan tasarruf yaptığınız gibi, güvenli bir şekilde gönderinizi göndermenin rahatlığını yaşarsınız.

Kuryelerimiz kendi bölgelerini, ara sokakları, caddeleri, kestirme yolları en iyi şekilde öğrenirler. Çünkü rota bilgisi ve kestirme yolları bilmek, zamanlama açısından kolaylık sağlar.

Profesyonel çalışanlarımızla hizmetimizi her zaman ileriye taşımayı hedefliyoruz. Bu hedef için de elimizden gelen en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Ücretlerimizi de müşterilerimizi düşünerek daha hesaplı bir şekilde tutmaya çalışıyoruz. Belirlediğimiz kriterle hesaplama yaparak müşterimizin kullandığı kadarını almasını temin ediyoruz. Alıcı ile gönderen kişinin arasındaki mesafe arttıkça bu fiyata da yansır. O sebeple belirgin olarak ilk sırada gönderinin mesafesi yer alır. Daha sonra gönderinin hızı, zamanı ve boyutu da fiyatları etkilemektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp