İçeriğe geç
Tepeüstü Kurye

Tepeüstü Kurye

Tepeüstü kurye kurumsal ve bireysel müşterilerimizce yoğun talep görmektedir. Profesyonel kuryelerimizle mahallemiz içindeki, mahallemizle Ümraniye’nin ve İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında hızlı, esnek, kaliteli, güvenilir çözümler sağlıyoruz. En iyi kurye firmasıyla çalışma ayrıcalığı tanıyoruz.

Tepeüstü kurye olarak fatura, plaka, eşya, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, yedek parça, bilet, anahtar, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, basın, ruhsat, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop ve daha onlarca farklı çeşit, yasal bütün paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Tepeüstü kurye modellerimiz oldukça fazladır. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilir, paketinizi ona göre taşıttırabilirsiniz. Çok acil olmayanlar için normal kuryemiz en idealidir. Normal kuryemizle en uzak bölgelere teslimatlarımız 210-240 dakika arasında yapılabilmektedir.

Daha acil olan paketleriniz için ekspres kurye modelimiz bulunmaktadır. Bunda da teslimat sürelerimizi 90 ila 120 dakika arasında tutuyor hem hızlı hem ekonomik bir seçenek sağlıyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınız içinse Vip kurye ile 45-60 dakikada teslimat yapıyoruz. Günün her saati yanınızda oluyoruz.

Tepeüstü Kurye Hizmeti

Mahallemizde firmamızı öne çıkaranlar sadece hızlı, kaliteli, güvenli ve esnek çözümler sunmamız değildir. Bunlar kadar cazip fiyat avantajlarımız da yoğun ilgi görmemizi sağlamaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikası izliyor ve en iyi fiyat garantisiyle taşımacılık yapıyoruz.

Gerek Ümraniye içinde gerekse İstanbul’un diğer her yerine taşınacak paketlerinizde petin ağırlığı ve hacmine, tercih edeceğiniz kurye türüne ve mesafeye göre fiyatlandırma yapıyoruz. Özellikle mesafe motorlu kuryede en temel fiyat ölçütü olup mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır.

Net fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak ya da merak ettiğiniz diğer soruları sormak için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezimiz, hizmet noktamız, web sitemiz ve WhatsApp hattımız sizleri beklemektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp