İçeriğe geç
Levent Kurye

Levent Kurye

Levent kurye işletmesi olarak uzun yıllar boyunca sizlere hizmet veren bir işletme olarak siz müşterilerimizin bizlerden beklentilerinizi çok iyi bir şekilde tespit etmekte ve o beklentilere göre çalışma yapmakta ve sunduğumuz hizmeti geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin beklentileri uygun fiyatlar ile sunulan hizmet, eksiksiz ürün teslimatı, çeşitli ödeme yöntemleri gibi özelliklerdir. Biz işletme olarak bu istekleri yerine getirmek için devamlı olarak araştırma yapmakta ve bu istekleri yerine getirmekteyiz. Muhasebe elemanlarımız ile yaptığımız hesaplamalar sayesinde sizlere en uygun fiyatları çıkarmaktayız. Elemanların işe alımlarında yapılan sınavlar sayesinde tecrübeli elemanlar işe alınmaktadır. Bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin kaliteli artmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Levent kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında teknolojiden faydalanmak suretiyle hizmetin kalitesi artırılmaktadır. Öncelikle verdiğiniz siparişler anlık olarak güncellenen ekranlarımıza düşmekte ve anında haberdar olmaktayız. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alındıktan sonra navigasyon sistemlerimiz sayesinde en doğru ve en hızlı yol tespit edilerek yola çıkmaktadır. Motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde sizler siparişlerinizi anlık olarak nerede olduğunu takip edebilmekte ve ona göre kendinizi hazırlamaktasınız. Ayrıca işletme olarak istediğiniz takdirde kampanya ve indirimlerimizden mesaj yolu ile haberdar edilmektesiniz.

Levent Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunulan hizmetin hızlı olması en büyük kurallardan bir tanesidir. Müşterilerimizin zamanlarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimizi bekletmemek adına verebileceğimiz en hızlı hizmeti vermekteyiz. Hızlı hizmet verebilmek için her zaman en doğru güzergâhları belirlemekte ve trafik sorunuyla karşı karşıya kalmadan adreslerinize ulaşmaktayız. Ayrıca trafik sorunuyla karşılaşma ihtimallerine karşı kurye elemanlarımıza manevra eğitimleri vermekte ve trafikten kısa sürede kurtulmalarını sağlamaktayız.

Levent kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında yer alan zili çalma özelliği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Küçük çocukları olan müşterilerimiz zili çalmadan teslimat yapmamızı istemektedirler. Bizlerde adreslerinize geldiğimiz zaman mesaj veya telefonla aramak suretiyle sizlere haber vererek teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizleri rahatsız etmeden siparişlerimizi gerçekleştirmiş oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp