İçeriğe geç
Şenesenevler Kurye

Şenesenevler Kurye

İstanbul’da ikamet eden ve iş sahibi olan herkes için hız ayrıca önemlidir. Bu sebeple trafikte saatlerce kalarak iş yerine ulaşmaya çalışan, bir yerden bir yere giderken yolda vakit kaybetmek istemeyenler gönderileri olduğunda da hızlı ve güvenli bir taşımacılıktan istifade etmek istiyorlar. Biz de firma olarak her semte hizmet götürüyoruz. Şenesenevler Kurye olarak başta Şenesenevler ve Kadıköy çevresi, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere bütün şehir içi teslimatı süratle ve güvenle gerçekleştiriyoruz.

Şenesenevler kurye sistemimiz, siz çağrı merkezimizi aradığınız anda işlemeye başlar. Kuryelerimiz yola çıkarak adresinize gelir ve paketinizi alır. Daha sonra verdiğiniz alıcı adresi için en kestirme rotasyonu oluşturarak gönderinizi güvenli bir şekilde teslim eder.

Kuryelerimiz gönderilerinizi hasara uğramadan, yıpranmadan doğrudan alıcıya ulaştırır. İster kurumsal ister özel işletmelere ait olsun ister semt sakinlerine ait gönderiler olsun aynı özen ve dikkatle taşıyoruz. Kimi zaman evraklar, kimi zaman dokumanlar, kimi zaman davetiyeler, kimi zaman da çiçek, pasta gibi sürpriz hediyeler taşıyoruz. Her bir gönderi bize emanettir. Bu anlayışla hizmetimizi sürdürüyoruz.

Şenesenevler Kurye Hizmeti

Şenesenevler kurye hizmeti veren firmamız kaliteli bir taşımacılık için hem personel seçimine dikkat eder hem de kullandığı araçların donanımı konusunda hassas davranır. Çünkü bu iki unsurdan biri aksadığında hız ve güvenlik de aksar. Taşımacılık hizmetinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi ve sürat kesmemesi için motosikletlerin manevra kabiliyeti ve donanımı önemlidir.

Kuryelerimizin sağlığı ve trafikte yol alan diğer araç sahiplerinin güvenliği için kuryelerimiz trafik kurallarına uyumlu, hız limitlerine dikkat eden kişiler arasından seçilir. Sürüş kabiliyeti yüksek, aynı zamanda öfke kontrolünü sağlayabilen, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli kuryelerimiz kaliteli hizmet sunmak için 24 saat çalışmaktadır.

Haftanın her günü ve her saati gündüz ve gece hizmet veren firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet kalitesini her gün ileriye taşır. Müşteri odaklı anlayışı ile fiyatları belirlerken de uygun olmasına özen gösterir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp