İçeriğe geç
Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal kurye işletmesi olarak sizlere hızlı hizmetlerimizin yanında ayrı olarak özel hizmette sunmaktayız. Sizlerin günlük olarak acil şekilde kurye hizmetlerine ihtiyacınız olabilmektedir. Bizde bu acil gerekli hizmetler için bünyemizde ayrı bir ekip olarak acil hizmet vermekte ve devamlı olarak sahada bulunmaktadırlar. Sizler işletmemizden acil hizmet istediğiniz zaman ekiplerimiz arasında bir iletişim kurulmakta ve adresinize en yakın olan kurye elemanımız en kısa sürede sizlere hizmet sunmaktadır. Havalimanında iken bir eşya unuttuğunuz zaman evlerinizden o eşyayı alarak sizlere getirebilmekteyiz. Ayrıca kurumlar arası ivedi, acil bir evrak gitmesi gerektiği zaman günümüz trafik şartlarında otomobiller ile bu evrakların hızlı bir şekilde gitmesi mümkün olmamakta ve motorlarımızın manevra kabiliyetleri ile devreye girerek evraklarınızı zamanında yetiştirmekteyiz.

Şaşkınbakkal kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışacak olan elemanların işe alımları sırasında birçok sınavda geçirmek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca işe alınan elemanların ilk aylarında sunduğumuz hizmetin her aşaması için ayrı ayrı eğitim vermekteyiz. İleri derece motor kullanımı konusunda, ürün bilgileri konusunda, teknoloji kullanımı konusunda ve diksiyon eğitimlerimiz sayesinde sizlere verilen hizmet sırasında çalışan elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Şaşkınbakkal Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz hizmet sırasında en çok kullandığımız materyal motorlarımızdır. Sunulan hizmetin kaliteli, hızlı ve güvenli olabilmesi için motorlarımızın kalitesi çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve belirli aralıklar ile yüksek modeller ile değişimlerini yapmaktayız. Ayrıca kullandığımız motorları korunaklı bir şekilde dizayn etmekte ve ürünlerinizi koruma altında sizlere getirmekteyiz.

Şaşkınbakkal kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenli olmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu güveni sağlayabilmek için işletme olarak her alanda çalışmalar yapmaktayız. Motorlarımız da kullandığımız araç takip sistemleri sayesinde kargolarınızı anlık olarak takip edebilmektesiniz. Ayrıca motorlarımızın sipariş taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zemler ve dış kısımlarının sert plastikler ile kaplanmış olması dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmamız konusunda büyük yardım sağlamaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp