İçeriğe geç
Çırağan Kurye

Çırağan Kurye

Yetiştirilmesi gereken bir paketiniz ya da evrakınız mı var ve yeterli vaktiniz yok mu? Öyleyse Çırağan kurye hizmetlerimiz tam size göre. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı motorlarımızla profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Gönderilerinizi en kısa süre içerisinde alıcısına teslim ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Her geçen gün daha da yoğun hale gelen ve kalabalıklaşan nüfusu ile İstanbul zamanın ve trafiğin en sıkıntılı olduğu şehirlerin başında yer alıyor. Çırağan içindeki yoğun trafiğe karşı evrak ve paketlerinizin teslimi konusunda detaylı adres bilgisine sahip olan ekibimize güvenebilirsiniz. Bu yolla zamandan tasarruf etmekle kalmayıp paketlerinizi taşınma sırasında meydana gelebilecek olan herhangi bir soruna karşı da bizim garantimiz altına almış olacaksınız.

Sayısı her geçen gün artan Çırağan kurye ve kargo şirketleri arasında size hızlı ve güvenilir bir seçenek sunuyoruz. Paketlerinizi kurumumuzun güvencesi altında ve anlık takip etme seçeneği ile alıcısına ulaştırırken verdiğiniz adrese ve anlık trafik durumuna göre de belirli bir zaman içerisinde ulaştırmayı da vaat ediyoruz.

Çırağan Kurye Hizmeti

Büyük kargo araçları kullanarak trafik sorunu ile uğraşan kargo firmalarının aksine trafikte hacmi değil avantajı büyük olan yüksek manevra yeteneğine sahip motorlu kuryelerimiz bu gelişen sektörün şüphesiz en avantajlı araçları haline gelmiştir. Aynı zamanda donanımlı kuryelerimiz trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda bile size en kaliteli hizmeti sunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Uzun zamandır Çırağan kurye hizmeti sunmakta olan ekibimiz bilgi ve tecrübelerinin imkanlarından faydalanmakla kalmayıp teknolojinin sağladığı avantajları da kullanarak en iyi şekilde size sunuyor.

Mobil cihazınız ile paketinizi teslim alan kuryenizi anlık bir şekilde takip ederek, paketiniz hakkında bilgi sahibi olabilme şansını da sizlere sunuyoruz. Bu sektörde sürekli yükselmeye devam eden bir lider olan firmamız müşterilerinin endişe, istek ve beklentilerini göz önünde bulundurup gelişimini de buna göre şekillendirerek sizler için en hızlı ve en kaliteli Çırağan motor kurye hizmetini sunmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp