İçeriğe geç
Halıcıoğlu Kurye

Halıcıoğlu Kurye

Halıcıoğlu İstanbul’un trafiği yoğun semtlerinden biridir. Hem eski bir yerleşim yeri olması hem semt sakinlerinin hem de işletmelerin ve kurumların yer aldığı bir semttir. Bu sebeple kurye hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Biz de Halıcıoğlu Kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Kurumlar ve özel işletmeler için gün içinde bir dosyayı başka bir semte yetiştirmek hem çok yorucudur hem de zaman kaybıdır. Bu sebeple firmamız verdiği taşımacılık hizmetiyle iş sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Gerek hediye paketleri ve davetiyeler gerek dosyalar ve evraklar gerekse sektörel numunelerin taşındığı kurye hizmetimizle yasal çerçeveler içinde her türlü paketin ulaşımını gerçekleştiriyoruz.

Halıcıoğlu kurye olarak gece gündüz kesintisiz hizmet veriyoruz. Acele bir şekilde iletilmesi gereken bir paketiniz olduğunda müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, kuryemiz en kısa süre içinde adresinize gelerek paketinizi alıyor ve en hızlı şekilde verdiğiniz adrese teslim ediyor. Gün içinde de işletmeler, bankalar ve hukuk bürolarının acil olarak kullandığı hizmetimiz en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştiriyor.

Her insanın ihtiyaçları ve talepleri birbirinden farklı olabiliyor. O sebeple müşteri portföyümüze göre hazırladığımız seçenekler hem sizin hem de kuryelerimizin işini kolaylaştırıyor. Seçtiğiniz hıza dayalı tercihler gün içinde yapılacak olan teslimatın süresini ve zamanını belirliyor.

Halıcıoğlu Kurye Hizmeti

Halıcıoğlu kurye ile sıkışık bir trafikte yol alabilmek için hem çalıştığınız kuryenin iyi bir sürücü olması hem de kullandığı motosikletin manevra ve kavrama gücünün iyi olması gerekir. Bu ikisi bir araya geldiğinde yoğun bir trafikte süratli bir teslimat mümkün olabilmektedir. Biz de bu ikisini sağlamak için özenli seçimler yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir teslimatın anahtarı, bu iki unsurdan geçmektedir.

Teslimat süresini nasıl ki ihtiyaçlar ve talepler belirliyorsa aynı şekilde fiyatı belirleyen de yine müşterilerimizin tercihleri oluyor. Gönderilecek paketin hızı ve saati, aynı zamanda ulaştırılacak olan adres fiyatı etkilemektedir. Mesafenin km’si ve hız seçimi kişiye göre değişmektedir. Dolayısıyla fiyat da kullanılan hizmet karşılığıdır. Firmamız bu ölçülere göre en ekonomik şekilde fiyatları belirlemeye çalışmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp