İçeriğe geç
Sultanahmet Kurye

Sultanahmet Kurye

Birçok seçenekler üzerinden gönderilerinizi kuryeler aracılığı ile istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz. İstanbul gibi büyük şehirlerde bir noktadan bir noktaya paket ulaştırmak oldukça zor bir durum. Özelliklede yoğun bir hayata sahipseniz kurye hizmetleri birebir tercihlerden olacaktır. Her türlü paketleriniz için en uygun hizmet seçenekleri ile belirtmiş olduğunuz adreslere ulaştırarak teslim ediyoruz. Firma olarak müşterilerimize en iyi seçenekleri sunarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sultanahmet kurye olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetleriniz önemseyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerde dilerseniz %100 müşteri memnuniyeti kazanmak isterseniz eğer bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

En hızlı teslimatlardan birisi olan moto kurye hizmetlerinden yararlanarak gün içerisinde paketlerinizi teslim edebilirsiniz. Küçük boyutlu her türlü gönderileriniz için moto kurye hizmetleri doğru tercih olacaktır. Gıda, giyim, çiçek, ilaç, fatura, belge, dosya, evrak gibi paketleriniz için moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz. Sultanahmet kurye hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Sultanahmet Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetlerine talep internet alışverişlerinin artması ile oldukça fazla ihtiyaç duyulabilmektedir. Motosikletli araçların taşıyabileceği boyuttaki her türlü gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştırarak teslim ediyoruz. Ancak bazı yasaklı paketlerinizin teslimatlarını yapmıyoruz. Sigara, uyuşturucu, alkol, silah, değerli madenler, nakit para, yanıcı ve patlayıcı maddeler gibi içeriklere sahip gönderilerinizin taşınmasını, teslimatlarını yapmıyoruz. Sultanahmet  kurye hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak isterseniz eğer bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak tüm kurye hizmetlerimizi en kaliteli çalışmaları yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerine sunuyoruz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerimizde sabit bir rakam vermemiz mümkün olmayacaktır. Çünkü paketlerin boyutları, ağırlıkları, gidilecek mesafeler, seçilen kurye hizmetleri gibi etmenler fiyatları etkileyebilmektedir. Bizler her zaman müşterilerimize piyasa fiyatının üstünde bir rakam sunmuyoruz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Hem en uygun fiyatlı hem de en kaliteli hizmetlerimiz ile sizlerde %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp