İçeriğe geç
Altunizade Kurye

Altunizade Kurye

Kurye ihtiyaçlarınız için güvenli ve hızlı seçenekler sunan firmamız, hem iş hem deözelhayatınızda kolaylık sağlayacak hizmetler vermektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak, kişiye özel uygulamalarımız, ekonomik fiyatlarımız ve sektörde edindiğimiz deneyimimizle sizlere kaliteli bir çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Gönderilerinizin içeriği ve aciliyetine göre tercih edebileceğiniz farklı kurye seçeneklerimiz, modern teknolojiden yararlanarak geliştirdiğimiz iş ve takip sistemimiz, güler yüzümüz ve kesintisiz hizmet anlayışımızla tanışarak, kaliteli kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehir içi ve şehir dışı gönderileriniz için güvenle tercih edebileceğiniz Altunizade kurye hizmetleri sayesinde, gönderinizin kısa sürede ve güvenle teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırarak verdiğimiz hizmetlerde, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, her zaman en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Motosiklet, otomobil ya da uçakla verdiğimiz kurye hizmetlerimizle Türkiye’nin ört bir yanına taşımacılık yapıyor, gönderilerinizin zamanında teslim edildiğinden emin oluyoruz.

Altunizade Kurye Hizmeti

Şehir içi kurye hizmetleri denilince ilk akla gelen moto kurye hizmetleri, firmamız bünyesinde en çok tercih edilen ve en hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlayan kurye hizmetimizdir. Yoğun trafikte dahi kısa sürede varış noktasına ulaşabilen moto kuryelerimiz, bir yandan hızlı teslimat garantisi diğer yandan güvenli taşımacılık sağlar.

Altunizade kurye hizmetleriyle, ekonomik, profesyonel ve kesintisiz kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Günün hangi saati olursa olsun güvenle yararlanabileceğiniz Altunizade kurye hizmetlerimiz sayesinde şehir içinde tüm gönderilerinizin kısa sürede alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı ön planda tutarak, güvenli teslimat için belirli bir plan oluşturuyor ve bu planı sizin onayınızla uygulamaya koyuyoruz. Gün içerisinde toplu dağıtım ile ekonomik kurye hizmetlerinden, sadece size özel kurye hizmetlerine kadar farklı seçenekler sunarak, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri veriyoruz.

Taleplerinizin en iyi şekilde karşılanması için hem sahada hem de müşteri ilişkilerinde profesyonel bir ekiple çalışıyor, uzman çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik kurye çözümlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 ulaşabilir, üst düzey memnuniyet sunan hizmetlerimizden hemen şimdi yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp