İçeriğe geç
Dragos Kurye

Dragos Kurye

Dragos Kurye olarak kalite standartlarına uygun bir hizmet sunmak için 7/24 çalışıyoruz. Günümüzde her alanda kurye taşımacılığından yararlanıyoruz. Biz de firma olarak müşterilerimizin hızlı ve güvenilir bir taşımacılığa olan ihtiyacını gözlemleyip İstanbul’un her semtine hizmetimizi taşıyoruz.

İster evinizden ister iş yerinizden bireysel gönderilerinizi bizim aracımızla taşımayı planlayın, ister kurumsal gönderilerinizi başka bir kuruma iletmeyi düşünün biz her türlü taşıma hizmetinde aynı özveri, aynı özen ile çalışıyoruz. Bir adresten başka bir adrese en hızlı şekilde ulaşıyoruz.

Dragos kurye hizmeti veren firmamız hızlı ve güvenilir bir taşımacılık yapabilmek için kuryelerinin kullanabileceği en iyi özellikteki motosikletleri seçer. Hızlı kalkış ve kalkış sonrası hızlanma yeteneği yüksek olan motorlar tercih edilir. Yakıt tasarrufu sağlayan motorlar seçilir. Bu aynı zamanda müşterilerimize daha uygun bir fiyat vermemizi sağlamaktadır. İyi manevra yapmayı sağlayan bir motosiklet daha kolay hareket sağlar. Fren sisteminin olması güvenlik için gereklidir.

Bir motosiklet ne kadar işlevsel olursa ne kadar dayanıklı olursa kuryelerin sıkışık trafikte mağdur olması o kadar zor olur.

Dragos Kurye Hizmeti

Dragos kurye hizmetimizden istifade etmek istiyorsanız ilk olarak talep oluşturmanız gerekir. Talebiniz kuryelerimize iletilince kuryemiz gönderinizi almak üzere adresinize gelir. Paketinizi alır ve alıcıya teslim etmek üzere tekrar yola çıkar. Trafikte hızlı bir şekilde gideceği bir rotasyon oluşturur. Alıcının adresine vardığında kimlik bilgilerini kontrol ederek adı verilen kişiye teslim eder. Bütün bu süreçler ekip arkadaşlarımız tarafından izlenmektedir. Aynı zamanda talep oluşturduğunuzda size verilen teslimat numarası ile siz de gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz.

Günün her saati hizmet veren firmamız, müşterilerinin ihtiyacına göre hıza bağlı seçenekler sunar. En hızlı gönderi acil gönderiye girer ve gece dahi paketiniz en kısa sürede teslim edilir. Paketinizin boyutu, teslimatın saati, gidilecek olan mesafe hesaplanarak kurye bedeli ortaya çıkar. Bu faktörler fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Firmamız piyasa koşullarına göre uygun taşımacılık hizmeti vermektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp