İçeriğe geç
Cevizli Kurye

Cevizli Kurye

Cevizli Anadolu yakasında, Kartal ilçesinin en batısındaki mahallelerinden birisidir. Geçmişten günümüze başta Tekel fabrikası gibi İstanbul’un önemli noktalarından bazıları mahallemizde yer almaktadır. Hem tarihi doku hem de modern çağın silüeti bir arada bulunmaktadır. Özellikle son dönemde ortaya çıkan gelişmelere paralel olarak Cevizli kurye ihtiyacı olmakta ve firmamız sektörün en çok tercih edilenlerinden birisi olarak bölgemiz genelinde aktif görev almaktadır.

Kurye hizmetlerimiz ile mahallemiz içindeki iki nokta arasında dilediğiniz paketinizi taşımamızı isteyebilirsiniz. Ayrıca mahallemiz ile Avrupa ya da Anadolu yakasının herhangi bir noktası arasında da paket taşımacılığı yaptırabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun esneklik gösterebildiğimiz için dilerseniz birden çok adrese dağıtım yapmamızı ya da paket almamızı da talep edebilirsiniz.

Cevizli kurye sektöründe en büyük ayrıcalıklarımızdan birisi insan kaynaklarımızdır. Her biri kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en güvenli biçimde çözmek için esneklik gösteriyoruz.

İlk günden bu yana evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup, numune, kimlik, pasaport, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Aynı şekilde basın, laptop, ehliyet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet gibi bütün ürünlerinizi de gidecekleri yere ulaştırıyoruz.

Cevizli Kurye Hizmeti

Cevizli kurye uygulamalarımızda her ihtiyaca uygun seçenekler mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun motorlu kurye çeşidini seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı, standart hizmet almak isterseniz normal kuryemizi tercih edebilirsiniz. Daha hızlı ve ekonomik bir seçim ararsanız ekspres kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Çok daha hızlı olsun isterseniz Vip kurye modelimizle en hızlı hizmeti alabilirsiniz.

Cevizli günün her saatinde aktif olmakta ve hareketliliğini korumaktadır. Bu nedenle kurye ihtiyaçları 7 gün, 24 saat aralıksız devam etmektedir. Firmamız da her zaman en uygun fiyatlarla yanı başınızda olmayı başarmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp