İçeriğe geç
Maçka Kurye

Maçka Kurye

Kuryeler günümüzde taşıma sektöründe önemli bir bölüme sahip olmakla birlikte oldukça geniş bir kapsamla hizmet vermektedir. Maçka kurye, motosiklet ile taşıma yaparak diğer kargo araçlarından daha avantajlı bir ulaşım sağlıyor. Bu avantajın yanında birçok dezavantajda olabilmektedir.

Motorlu kurye olarak ekibimiz ile verdiğimiz her hizmet müşterilerimiz tarafından güvenle tercih edilmektedir. Maçka Kurye çalışma arkadaşlarımız yaptığı taşıma hizmetleriyle istediğiniz her adrese dikkatli bir şekilde ulaştırmaktadır. Kurye olarak çalışan profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyeti ve güvenini her daim önemseyerek, bu memnuniyeti ve güveni korumak için özenle çalışmaktadırlar. Sipariş üzerine çalışan arkadaşlarımız gerekli adres ve isim bilgilerini alarak vakitlice teslimatı gerçekleştirmektedir. Kurye olarak çalışmakta olan profesyonel arkadaşlarımızın fazlasıyla sorumlulukları vardır. Bunlar:

  • Her türden müşterileri memnun etmek, onlara son derece saygılı ve sabırlı davranmakla yükümlüdürler.
  • Taşıdıkları paketleri vaktinde ve hiçbir zarar gelmemiş, sağlam bir halde adrese teslim etme bilincindedirler.
  • Müşterilerin firma ile ilişkilerinin bozulmaması için daima nazik bir üslup ile yaklaşım sağlamaktadırlar ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmalıdırlar. 
  • Çalışanlarımız motosiklet ehliyetine sahip, yol bilgisine hâkim kişiler olmalıdırlar.

Maçka Kurye Hizmeti

Maçka Kurye olarak verdiğimiz her hizmet ile müşterilerimize birçok avantajı sağlıyoruz. Zaman kavramı sağladığımız avantajın başında yer alırken beraberinde güveni getirmektedir. Her müşterinin şikayetçi olduğu kargo gecikmeleri memnuniyet açısından çok fazla sorun teşkil etmektedir. Bu soruna en iyi çözüm motosiklet kullanımını çalışanlarımız arasında yaygınlaştırmaktır. Bu sayede gecikmelerin önüne geçiyor ve müşterilerimiz bizlerden daima memnun kalıyor. Motosiklet ile taşınması mümkün her şeyi sizlere ya da istediğiniz adrese güvenlik önlemlerimizi alarak ulaştırıyoruz. Sunduğumuz 7 gün 24 saat hizmet ile en hızlı ve en güvenilir şekilde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Sağladığımız tüm hizmetlerde ticari bir kâr amacı gütmeden müşterilerimiz için konforlu taşımacılık ile yaşattığımız deneyimlerle tercih edilmekteyiz. Ülke ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak teslimatı gerçekleşecek ürünün bütçe hesaplamaları için tutar belirlenmekte ve usule uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp