İçeriğe geç
Cevizlibağ Kurye

Cevizlibağ Kurye

Cevizlibağ Avrupa yakasında, Zeytinburnu ilçesine bağlı semtlerden birisidir. Fakat kesin sınırları çizilememekte ve Maltepe, Merkezefendi ve Seyitnizam mahallelerine dağılmış vaziyette bulunmaktadır. Bazı yerleri sanayi kuruluşları ağırlıklı, bazı yerleriyse toplu konut ağırlıklıdır. Binlerce nüfusa, yüzlerce işletme ve kuruma ev sahipliği yapan semtimiz yılın her günü büyük bir hareketliliğe sahiptir ve bu esnada ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi de Cevizlibağ kurye olmaktadır.

Firma olarak semtimiz genelinde kurye talebi olan bütün müşterilerimizin çözüm ortağıyız. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıdığımız alanda ilk günün heyecanıyla paket taşımacılığına devam ediyoruz. Gerek semtimiz içindeki adresler arasında gerekse İstanbul’un diğer bütün noktaları ile semtimiz arasında gitmesi, gelmesi gereken paketlerinizi başarıyla taşıyoruz.

Cevizlibağ kurye çözümlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bunun için belli bir sistem dahilinde çalışsak da gerekli durumlarda esneklik göstermekten de geri kalmıyoruz. Bu da bizi bölgemizin en çok tercih edilen moto kuryesi haline getiriyor.

Yıllardır evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, numune, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup, pasaport, ehliyet, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Güvenli ve hızlı biçimde basın, laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, telefon gibi paketlerinizi alıcılarına teslim ediyoruz.

Cevizlibağ Kurye Hizmeti

Firma olarak Cevizlibağ kurye çözümlerimizde her zaman kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Değişen ve gelişen ihtiyaçlara uygun şekilde farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, her kurye çeşidimizde en ideal sürelerde teslimat yapmayı vadediyoruz.

En uzun süren kuryemizde 240 dakikada teslimat vadetsek de diğer kurye modellerimizle bu süreyi 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz. Aynı zamanda 7 gün, 24 saat taşımacılık yaparak en acil durumlarda destek olmayı başarıyoruz.

Cevizlibağ kurye fiyatları ile de öne çıkan firmamız diama bütçe dostu taşımacılığın adresidir. Buna göre mesafeye, paketinizin özelliklerine ve kurye çeşidine göre fiyatlandırma yapıyor, her zaman en uygun fiyatlarla öne çıkıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp