İçeriğe geç
Şişli Kurye

Şişli Kurye

İlçe sınırları dahilinde bulunan çok sayıdaki tarihi mekan, iş yeri, kültür sanat merkezinin yanı sıra yoğun ikamet edilen bölgelerde biri olması, Şişli ilçesini İstanbul’un en işlek merkezlerinden biri haline getirmektedir. İlçenin diğer merkez ilçelerle komşu olması, ticari anlamda sürekli aktif bir trafik oluşmasına sebep olmakta, bu ticari faaliyetler için hızlı çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Şişli kurye ihtiyaç duyduğunuz hızlı çözümleri kapınıza kadar getirerek, 7/24 yararlanabileceğiniz kesintisiz, modern ve ekonomik kurye hizmetleri ile ticari faaliyetlerinizin güvenle gelişmesini sağlamaktadır.

Kurye sektörü, içinde bulunduğumuz hayatın gelişmesine paralel olarak gün geçtikçe gelişme göstermektedir. İstanbul gibi büyük metropollerde, kapıdan kapıya verilen kurye hizmetleri, özellikle online ticaret faaliyetleri gösteren işyerleri için vazgeçilmez bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firmamız, hem kurumsal hem de bireysel bazda tüm kurye talepleriniz için uygun fiyatlı seçenekler sunarak, aldığınız siparişlerin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Tek tek ya da toplu şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlayan kurye hizmetlerimiz,

  • Motorlu kurye ya da
  • Arabalı kuryelerimiz ile icra edilerek, tüm gönderilerinizin tam zamanında alıcısına ulaşması sağlanmaktadır.

Şişli kurye hizmetlerimizle İstanbul içerisinde herhangi bir noktaya;

  • Giyim ürünleri,
  • Ayakkabılar ya da terlikler,
  • Elektronik aletler,
  • Medikal malzemeler,
  • Kuru gıda ürünleri,
  • Hediyelikler,
  • Çiçekler ya da meyve buketleri kısa sürede taşınmakta ve güvenle alıcısına teslim edilmektedir.

Şişli Kurye Hizmeti

Gönderiniz ne olursa olsun, motosikletle taşınabilen ve bulundurulması yasak olmayan her şey için, üstün kurye hizmetlerimizden yararlanabilir, iş yeriniz için güvenli bir çözüm ortaklığı elde edebilirsiniz.

Şişli kurye hizmetlerimiz, taleplerine bağlı olarak tek tek ya da toplu halde verilebilmektedir. Hizmetlerimizin içeriği, gönderilerinizin ne kadar hızlı teslim edilmesini talep ettiğinize bağlı olarak değişmekte, sizin için en uygun seçenek ne ise o doğrultuda hizmet verilmektedir.

Toplu gönderimler,  toplu dağıtımlar ya da mesai saati dışında yararlanabileceğiniz size özel kurye hizmetlerimizle her zaman en uygun fiyatlı kurye hizmetinden yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp