İçeriğe geç
Haramidere Kurye

Haramidere Kurye

Haramidere Kurye ile haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Firmamız kendini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeniler. Donanımlarını teknolojik gelişmelere göre seçer. Hizmet ağını genişletir. Harmidere’den İstanbul’un her köşesine en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet götürür.

Profesyonel şekilde hizmet veren personelimiz her birimiyle iş birliği içinde çalışır. Kuryelerimiz çağrı merkezindeki çalışanlarımızın yönlendirmesiyle ilgili adrese gider, paketi alır ve en güvenilir şekilde alıcısına teslim eder. Teslim ettikten sonra paketin sahibine gönderinin adrese teslim edildiğine dair bir mesaj atılır.

Haramidere kurye olarak pek çok farklı çeşitte ürün taşıyoruz. Bankalardan özel işletmelere, kurumlardan bireysel gönderilere pek çok farklı sektör ve semt sakini bu hızlı gönderi hizmetinden istifade etmektedir. Bu, özellikle davetiye dağıtmak isteyen, evraklarını en hızlı şekilde karşı tarafa iletmek isteyen kişilerin sıklıkla kullandıkları bir hizmettir.

Acil kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz gece dahi taşımacılık hizmetimizden istifade edebilirler. En hızlı şekilde adrese teslim yapıyoruz. İstanbul’da trafik neredeyse günün her saatinde mevcuttur. Bu sebeple zamandan tasarruf etmek isteyen firmalar, hizmetimizden yararlanır.

Haramidere Kurye Hizmeti

Haramidere kurye hizmeti verirken kuryelerimiz gün boyu yolda vakit geçirmektedir. Onların hem konforunu hem de güvenliğini aksatmayacak şekilde donanımlı motosikletleri tercih ediyoruz. Hızından fren sistemine, hatta aydınlatmasına kadar her ayrıntıya dikkat ediyoruz. Yolda kaza riskini ve motosikletin bozulma olasılığını en aza indirmeye çalışıyoruz. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımız en sorunsuz şekilde taşımacılığı gerçekleştirir. Bu hem kuryemizin güvenliği için son derece önemlidir hem de paketin hasara uğramadan taşınabilmesi için gereklidir. Bu özeni her gönderi için gösteriyoruz.

Kuryelerimiz profesyonel bir hizmet verirken firmamız bu hizmetin bedeli olarak fiyatları uygun tutmaya gayret eder. Hizmeti öncelediğimiz yapımızla müşterilerimizin memnuniyetini hizmette birinci sıraya koyuyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken de kişinin aldığı hizmet kadarını talep ediyoruz. Bunun için gidilen mesafeye, gönderinin boyutuna ve talep edilen zamanlamaya ve saate dikkat ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp