İçeriğe geç
Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye

Beyazıt kurye olarak gelişen Türkiye şartları göze alındığında, ulaşım imkanları ve ulaşımın süresi günden güne daha büyük önem kazanmaktadır. İletilerin daha kısa süre içerisinde istenilen adrese ulaştırılması, güvenilir ve sağlıklı bir yol izlenerek teslimat adresine iletilmesi başlıca önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Sizlere, Beyazıt kurye ekibi olarak yerli hizmetlerimizi sunmak ve kaliteli bir teslimat gerçekleştirmek başlıca önceliklerimiz içerisinde yerini korumaktadır. Bize teslim edilen ve sorumluluğumuz altında olan her kargo bizim için değerli olup kendi emanetimiz gibi değerlendirilerek ulaşımını sağlamaktayız. Tüm bu durumlar içerisinde paketin hem hızlı hem de sağlam, gönderildiği şekilde alıcıya ulaştırılması bizim için öncelik olarak belirlenmiş önemli noktalardan biridir.

Sunmuş olduğumuz bilgin rehberliğimiz doğrultusunda sizlere gerekli olan hizmeti, kargonuza veya postanıza uygun olarak seçilmiş işlemlerimiz ile sizlerin önceliği olan (hız-gününde teslimat, sağlamlık-özenli teslimat gibi) konuları baz alarak yönlendirme sağlamaktayız. Bu doğrultuda sizlerin yüksek müşteri memnuniyetini kazanıyor ve bizi sürekli olarak tercih etmeye devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Beyazıt Kurye Hizmeti

Sizlerin, istek ve önerileriniz bizim için büyük bir yol gösterici konumunda bulunuyor olup bu bağlamda Beyazıt kurye olarak yönetim anlayışımızı geliştirmekteyiz.

İstanbul ili içerisinde yer alan ve Fatih ilçesine bağlı olan Beyazıt konumundakiBeyazıt motorlu kuryefirmamız Fatih ili ve İstanbul’da etkin olarak faaliyet göstermektedir. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görevimizi sürdürmekteyiz. Türkiye içerisinde kargo-posta iletimleri konusunda bizlere güvenebilir ve gönderilmek üzere iletilerinizi teslim edebilirsiniz.

Firmamız içerisinde operasyonun özenli ve eksiksiz bir şekilde ilerlemesi yönünde sürekli gelen geri dönüşleri dikkate alarak aksiyon alınmakta olup firmamızı bu değerler ile büyütmekteyiz. Değerli müşterilerimiz sayesinde büyüyerek gelişiyor ve genişleyen bir aile olmaya giden yolda Türkiye içerisindeki vatandaşlarımıza da iş istihdamı sağlamaktayız. Hem Türkiye’mize faydalı bir firma olabilmek hem de işimizi eksiksiz bir şekilde sürdürmeye devam etmek için her geçen gün daha fazla özen gösteriyoruz. İşimize emek ve tüm bu olanakları stabil tutmakla birlikte yükseltmek için çabamızı da ekliyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp