İçeriğe geç
Levazım Kurye

Levazım Kurye

Levazım kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesinin yüksek seviyede olması için hizmetimizin her aşamasında kalitenin artması için araştırmalar yapmakta ve devamlı çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler devamlı olarak güncelleniyor olması, çalışan elemanlarımızın düzenli aralıklar ile eğitim alıyor olmaları, kullanılan motorların bakımlarının yapılıyor olmaları ve gerekli ise değişimlerinin yapılıyor olması, sunduğumuz hizmetin fiyatlarının piyasa koşullarının altında olması, ödeme yöntemleri, teslimat yöntemleri olarak birçok özelliğe sahip olarak sunulan hizmetin kalitesini en yüksek seviyede tutmaktayız. Bu özellikler ile birlikte kaliteli bir hizmet sunmak ile birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Levazım kurye işletmesi olarak sizlere yemek siparişlerinizde hızlı bir hizmet vermekteyiz. Yemek siparişlerinde hızlı hizmet verilmesi çok önemlidir. Çünkü sipariş verdiğiniz yemeklerin soğuması söz konusu olabileceği için en hızlı şekilde adreslerinize gelmesi gerekmektedir. Yemeklerin soğumaması konusunda hızlı olmanın yanında motorların yemek taşıma haznelerinin de kaliteli bir yapıda olması ve dışarıdan rüzgâr, hava almaması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı motorlarımızın yemek taşıma haznelerinin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve ısı yalıtım sistemleri ile döşenmektedir. Bu sayede verdiğiniz yemek siparişleri en kısa süre içerisinde ve sıcak bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Levazım Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe market siparişleri konusunda hizmet vermek için birkaç özelliğe aynı anda ihtiyaç bulunmaktadır. Market siparişleri özen ve titizlik isteyen bir sipariş türüdür. Birden çok ürün siparişi verildiği için dikkatle kontrol edilmeli ve eksiksiz bir şekilde siparişi yapılmaktadır. Bu nedenle kurye elemanlarımız yola çıkmadan önce tüm siparişlerinizi teker teker kontrol ederek eksik olup olmadığını belirlemektedirler. Bu şekilde siparişlerinizi sizlere getirmek suretiyle eksiksiz ve kaliteli bir hizmet vermektedirler.

Levazım kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize kolay iletişim yolları sunmaktayız. Bizden istediğiniz hizmetleri bizleri arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak iletebilirsiniz. Bizlere kolay olarak ulaşmanız halinde acil olan siparişlerinizi anlık olarak bizlere iletmek suretiyle hizmet almaktasınız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp