İçeriğe geç
Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye olarak yıllardır hizmet sunduğumuz kurye sektöründe en kaliteli hizmet veren işletmeler arasında her zaman parmakla gösterilmekteyiz. İşletme olarak bu kalitemiz siz müşterilerimizin kurye sektöründen tüm beklentilerini fazlası ile karşıladığımızdan oluşmaktadır. Müşterilerimizin kurye sektörüne talebi gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü kurye sektörü insanlara çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Hem insanların alışveriş yaparken zaman kaybetmesini engellemekte hem de o alışverişleri taşırken kullandığı beden gücünü engellemektedir. Müşterilerimiz evlerinde rahatlarını hiç bozmadan internet üzerinden sipariş vermekte ve o zaman zarfında herhangi bir başka işlerini yapabilmektedir. İşletme olarak motorların yeniş haznelere sahip olması siz müşterilerimizin istedikleri gibi gönlünüzce istediğiniz her ürünü alabilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetin fiyatı her zaman piyasa şartlarının çok altında bulunmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmaktadır.

Kurtköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet siz müşterilerimizin istediği gibi her zaman hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Ancak sipariş verirken not kısmına acil notunu eklediğiniz zaman sadece bu acil siparişler için çalışan kurye elemanlarımız çok hızlı bir şekilde yola çıkmak kaydıyla siparişlerinizi sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerin acil siparişlerinize çok büyük önem ve itina göstermekte ve hizmetimizi en hızlı şekilde sizlere sunmaktayız. Ayrıca kurumlar arası acil olarak gitmesi gereken evraklar günümüz trafik sorunu sebebi ile otomobillerle geç gidebilmektedir. Bu evler moto kuryelerimizin motor kullanımı konusunda ki profesyonellikleri sayesinde en kısa zamanda yetiştirilmektedir.

Kurtköy Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz birçok sebepten dolayı siparişlerinin temassız bir şekilde teslim edilmesini isteyebilmektedirler. Küçük çocuğunuz var ise uyanmaması için, virüs dolayısıyla sağlıklı bir kurye hizmeti almak için bu temassız özelliği bünyemizde bulunmaktadır. Kurye elemanlarımız temassız teslimat türünü seçen müşterilerimizin kapılarına siparişlerini astıktan sonra sms yolu ile haber vermektedirler.

Kurtköy kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında kurye sektörüne duyulan talep ile doğru orantılı olarak fiyatların bir hayli yükselmesinden dolayı büyük rahatsızlık duymaktayız. Bu sebepten dolayı işletmemiz özelinde büyük araştırmalar ve hesaplamalar yapmak suretiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için piyasanın altında fiyatlar belirlemekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp