İçeriğe geç
Cendere Kurye

Cendere Kurye

Kağıthane sınırları içinde yer alan Cendereiçinde firma olarak etkin biçimde hizmetlerimize devam ediyoruz. Yıllardır Cendere kurye ihtiyaçlarında en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamakla birlikte başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, değişen ve gelişen ihtiyaçlara daima en uygun çözümleri sağlamak adına canla başla çalışıyoruz.

Her zaman bir sistem dahilinde hareket ederek bölgemizde kurumsal ve bireysel bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Bunun için her nerede olursanız olun 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşabilir, kurye ihtiyacınız olduğunu belirtebilirsiniz.

Ekiplerimiz sizden detaylar isteyecekler ve hizmetlerimiz arasından size en uygunu hakkında bilgi vereceklerdir. Verdiğiniz bilgilere göre fiyat çıkartılacak ve tarafınıza iletilecektir. Ücreti kabul etmeniz halindeyse randevu saatinde kuryemiz adresinizde olacak ve teslimat için harekete geçecektir. Tam saatinde alıcısına telsim edilecek ve her iki tarafa da bilgilendirmede bulunulacaktır.

Cendere kurye uygulamalarımızda tamamen profesyonel bir ekip görev almaktadır. Bu sayede ihtiyaçlarınız en iyi biçimde karşılanmakta, bütün süreç zahmetsizce ilerletilerek size zaman, emek, para tasarrufu yapma imkanız sağlanacaktır.

Cendere Kurye Hizmeti

Tamamı modeli, bakımlı ve donanımlı araçlarımızla gerçekleştirilen uygulamalarımızda evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, laptop, bilgisayar, tablet, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup gibi bütün paketlerinizi en hızlı biçimde alıcısına ulaştırıyoruz.

Cendere kurye alanında farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz. Bu sayede her ihtiyaca alternatif çözümler geliştiriyor, paketlerinizin aciliyetine, bütçenize ve gönderi zamanınıza göre en uygun tercihleri yapabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul’un en uzak noktaları arasında en geç 240 dakikada teslimat yapabiliyoruz.

Firma olarak her zaman profesyonel çözümlerin değişmez adresiyiz. İlk günden bu yana 7 gün, 24 saat kurye hizmeti veriyoruz. Bunun için gerek fiyat bilgisi gerekse merak ettiğiniz diğer detaylar için bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp