İçeriğe geç
Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

İstanbul büyük bir metropol ve nüfusuyla sıkışık trafiğiyle her geçen gün kurye hizmetine olan ihtiyacın arttığı bir şehirdir. Yoğun iş temposunda olan kişilerin zamanları çok değerlidir. O sebeple taşınmasını istediğiniz her türlü gönderinizi Ekspres Kurye olarak alıyoruz ve İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı hizmeti veriyoruz.

Çağrı merkezimize ulaştığınızda gönderi bilgilerinizi personelimize bildiriyorsunuz. Personelimiz de adres bilgilerinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor. Kuryemiz adresinize gelip paketinizi alıyor ve en hızlı şekilde alıcının adresine götürüyor.

Özellikle şirketlerin başvurduğu ekspres kurye hizmetimizi İstanbul trafiğine takılmadan gerçekleştirmek için motosiklet kullanıyoruz. Manevra kabiliyeti yüksek, yüksek performans sağlayan motorlar sayesinde hızı ve kıvraklığı ile trafikte araçların arasından geçmek ve dar sokaklarda hızlı ve güvenilir yol almak daha kolaydır. Şirketimiz kuryelerimizin hızlı ve güvenilir teslimat yapabilmesi için bu kolaylığı onlara sağlamaktadır.

Kuryelerimiz de alanlarında en iyi sürüş kabiliyetine sahip kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca güler yüzlü, iletişimi güçlü, İstanbul’un yoğun trafiğinde yol alırken öfke duygusuna kapılmayacak, dayanıklı sürücülerle çalışıyoruz.

Ekspres Kurye Hizmeti

Ekspres kurye hukuk bürolarının, bankaların, işletmelerin evrak ve dokümanlarını başka bir büroya en hızlı şekilde ulaştırma ihtiyacı duyduklarında sıklıkla kullandıkları bir hizmettir. Hizmet ağımız geniş olduğu için her sektörden ve semt sakininden bu hizmetimizi değerlendiren ve yararlanan yüzlerce kişi bulunmaktadır. Biz de müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Günün her saati müşteri hizmetlerimizi arayarak bu hizmetten istifade edebilirsiniz. Farklı kur sistemleriyle hizmet veren firmamız, ihtiyaca ve talebe göre seçenekler sunar.

İstanbul nüfusu çok olan bir şehir olduğu için aynı anda yüzlerce kişi kurye hizmetimizden faydalanmak istiyor. O yüzden İstanbul’un bütün semtlerinden kolayca erişim sağlayacak bir hizmet ağımız var. Bu ağ sayesinde hem bütün şehre ve semtlerine kaliteli hizmet götürebiliyoruz hem de istenilen hızda taşımacılık yapabiliyoruz.

Kişiye özel ekspresin verdiği saat aralıklarında en hızlı taşımacılığın bedeli, yine kişiye özel olarak hesaplanır. Gidilecek mesafe ve gönderinin boyutu fiyatı belirleyen en önemli faktördür. Bunlar baz alınarak en ekonomik çözüm sunulur.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp