İçeriğe geç
Edirnekapı Kurye

Edirnekapı Kurye

İstanbul’un en sık kullanılan ve tercih edilen semtlerinden biri Edirnekapı’dır. Günün her saati trafikte yoğun bir akış olması, bazen trafiği kilitlemektedir. Gece bile hayatın durmadan aktığı bölgede kurye hizmetleri de yoğun olarak kullanılır. Firmamız da bu taleplere Edirnekapı kurye olarak karşılık verir. Hem sektörel manada hem de semt sakinleri bakımından farklı pek çok çeşit ürünü taşımaktayız.

Günün her saati hizmet vererek en hızlı gönderiden en acil olana doğru bütün seçenekleri tercih eden müşterilerimizin müşteri hattımızı aradıklarında istedikleri hizmeti belirtmeleri yeterli olmaktadır. Ondan sonrası ekibimizin koordinasyonuyla en güvenilir şekilde gerçekleşir.

Edirnekapı kurye olarak kaliteli iş anlayışımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedef ediniyoruz. Günlük yaşamı kolaylaştıran özellikle işletmelerin teslim etmesi gereken evrak ve belgelerin gün içinde ulaşması, organizasyon davetiyelerinin hızlı bir şekilde dağıtılması iş sahiplerinin yükünü oldukça hafifletmektedir.

Kuryelerimiz çalıştıkları semti ve sokak aralarını, mahalleleri iyi tanımaktadır. Motosikletlerimiz donanımlı, manevra kabiliyeti yüksek, teknolojik olarak son derece konforludur. Kuryelerimiz de iyi birer sürücüdür. Bu iki faktör bir arada bulunduğunda güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti gerçekleşebilmektedir.

Edirnekapı Kurye Hizmeti

Edirnekapı kurye olarak verdiğimiz hizmetin önemini biliyor, müşterilerimizin iş yükünü hafifletmenin, bireysel paketlerin sevdiklerine en kısa sürede ulaştırmanın mutluluğunu biz de yaşıyoruz. Verdiğimiz hizmetin müşterilerimizin yüzünde birer tebessüm bırakmasını arzu ediyoruz. Bu sebeple de bütün personelimizin en iyi hizmeti sunabilmesi için müşteri odaklı çalışarak iyi bir motivasyonla güne başlamasını önemsiyoruz. Personelimizin iletişim gücü yüksek, strese dayanıklı, yoğun tempoda çalışabilecek kişilerden oluşmasını önemsiyoruz.

Gönderinin türü, kullanılan araç, gidilen mesafe ve teslimatın hızı ve saati bir taşımacılık hizmetinin bedelini belirleyen faktörlerdir. Kişiye özel çözümler sunan firmamız, yine bu faktöre bağlı olarak kişiye özel, en ekonomik ücretlendirmeyi yapmaktadır.

Ekonomik ve iyi bir taşımacılık hizmeti almak istediğinizde sadece çağrı merkezimizi arayıp seçeneklerimizi tercih etmeniz yeterlidir. Gerisini profesyonel hizmet sunan personelimiz halletmektedir. En iyi çözümü sunarak, en iyi rotayı belirleyerek hizmet vermektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp