İçeriğe geç
Şekerpınar Kurye

Şekerpınar Kurye

Şekerpınar Kurye hizmeti veren firmamız profesyonel bir hizmet anlayışı ile günün her saati, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü çalışmaktadır. Özenli çalışma prensibi ile müşterilerini daima önceleyen bir anlayışla hizmet verir.

Gerek semt sakinlerinin gerekse semtte bulunan iş yerlerinin gönderilerini verilen adrese en hızlı şekilde teslim etmenin amacındadır. Bu sebeple sahada gözlem yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler oluşturur. Hızlı ve güvenli taşımacılığın bütün gereklerini yerine getirir.

Şekerpınar kurye olarak pek çok farklı gönderi taşıyoruz. En sık yapılan gönderi çeşitleri evraklar, tıbbî malzemeler, teknik malzemeler, hediye paketleridir. Gönderileri alırken dikkat ettiğimiz önemli bir husus paketlerin yasal çerçeve içindeki malzemeler taşımasıdır. Aksi halde gönderileri teslim etmeyi kabul etmiyoruz.

Kuryelerimiz gönderileri teslim aldığında, gönderilerinin sorumluluğunu da almış olur. Hasara uğramadan, kaybolmadan alıcılarına ulaştırırlar. Sistemli ve programlı çalışan firmamız, gönderinizi aldığımızda bir takip numarası verir. O takip numarasıyla gönderinizin konumunu takip edebilirsiniz.

Şekerpınar Kurye Hizmeti

Şekerpınar kurye olarak seçtiğimiz motosikletlere dikkat ediyor, hızlı ve güvenli teslimat için kullandığımız araçların ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Motosikletlerimiz trafiğe çıkmadan önce mutlaka kontrolden geçer. Yolda iken bozulma veya kaza yapma riskine karşı düzenli olarak bakımları sağlanır. Bu konuda hem kuryelerimiz hem de teknik elemanlarımız dikkatlidir.

Personelimizi tecrübeli kişiler arasından seçiyoruz. İletişim yönü kuvvetli, sorunları yerinde çözebilen kişilerle çalışıyor, ekip çalışmasına önem veriyoruz. Çünkü kaliteli bir hizmetin başlıca unsurlarından biri de ekip uyumudur.

Kuryelerimiz adresinize geldiğinde paketinizi alıp alıcının adresine ulaştığında bir mesafe kat etmiş olur. Bu mesafe gönderi fiyatını belirleyen en birincil ölçüdür. Gönderinizin boyutu, tercih ettiğiniz hız ve zaman da eklenerek fiyat ortaya çıkar.

Müşteri memnuniyetini önceleyen firmamız, uygun fiyat ile hizmet anlayışını benimsemiştir. Kurye hizmeti kişiye özel olduğu için müşterilerimizin kullandığı, tercih ettiği seçenekler onların ödeme unsurlarını da etkilemektedir. En uygun fiyatı veren firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp