İçeriğe geç
Emniyet Evleri Kurye

Emniyet Evleri Kurye

Emniyet Evleri kurye alanında kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve hızlı bir taşımacılık arıyorsanız firma olarak her zaman yanı başınızdayız. Bizler şehrimizin en temel ihtiyaçlarından birisi olan hızlı taşımacılıkta çözüm üretmek adına yola çıktık. İlk günden itibaren güçlü bir altyapı, modern ekipman ve araçlar ile birlikte taşımacılık yapıyoruz. Kağıthane ilçesinin en merkezi mahallelerinden birisi olan mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz.

Hizmet bölgemiz son derece geniştir. Bütün havalimanlarına, otogarlara, resmî kurumlara, gümrük merkezlerine, alışveriş merkezlerine, sanayi sitelerine gitmesi gereken paketlerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Aynı şekilde herhangi bir noktadan alınıp size getirilmesi gereken paketleriniz için de hizmet talep edebilirsiniz.

Bölgemiz her geçen gün gelişimine devam etmektedir. Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, konutlar, kurumlar ile modern yaşamın bütün yenilikleri burada da kendini göstermektedir. Bütün bunlar olurken en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakta ve firmamız Emniyet Evleri kurye hizmetleriyle bütün paketlerinizin taşımacılığını yapabilmektedir.

Emniyet Evleri Kurye Hizmeti

Profesyonel kuryelerimizle laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, ehliyet, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon, mutluluk ve daha fazlasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Emniyet Evleri kurye taleplerinin en temel nedenlerinden birisi İstanbul genelinde ulaşımın çok meşakkatli olmasıdır. On beş milyonun üzerinde nüfusa sahip olan şehrimizde araçlarla bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak kimi zaman saatler sürebilmektedir. Oysa modern yaşam çok hızlı akmakta ve birçok kez acil ihtiyaçların dakikalar içinde karşılanması gerekmektedir. Firma olarak tercihinize göre 45 ila 240 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Kuryelerimize teslim edeceğiniz her türlü pakete gereken özeni gösteriyor, hiçbir güvenlik zafiyetinin ortaya çıkmasına mahal vermiyoruz. Böylece yıpranma, kaybolma, hasar alma, karışma gibi olumsuzluklar olmadan bütün paketlerinizi güvenle taşıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp