İçeriğe geç
Sakarya Kurye

Sakarya Kurye

Sakarya Türkiye’nin kalabalık illerinden biridir. Ayrıca ülkemizin en büyük 500 kuruluşu içinde yer alan firmalar, burada faaliyet göstermektedir. Ülkemizin mühim bir yatırım merkezi olarak sanayi yatırımları, otomotiv, tekstil, orman ürünleri, yapı malzemeleri ve gıda ürünleri gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Bu iş kollarına bağlı olarak da bir yerden bir yere hızlı bir taşımacılık isteyen, gönderilerini, numunelerini, evraklarını süratle başka bir noktaya nakletmek isteyenler kurye hizmetinden yararlanmaktadır. Firmamız da bu ihtiyacı karşılamak için Sakarya Kurye olarak bu ilimizde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sakarya kurye olarak şehrimizdeki işletmelerin ve sakinlerin ihtiyaçlarına göre her türlü ürünü taşıyoruz:

  • Sözleşme gibi belgeler
  • Öğrencilerin yoğunluklu olarak bulunduğu bir şehir olduğu için öğrencilere yönelik paketler
  • Anahtar, pasaport, cüzdan gibi önemli eşyalar
  • Gıda, otomotiv, yapı malzemelerinden numuneler
  • Özel günler için hediye paketleri
  • Küçük boyutlu elektronik eşyalar.

Gönderilerdeki tek şartımız, yasalara uygun olmalarıdır. Yasal prosedür dışındaki ürünleri taşımıyoruz. Sakarya da nüfusu yoğun bir şehir olduğu için trafik sıkışıklığı görülmektedir. O sebeple bir kurye hizmetinden beklenen hızlı ve güvenli bir teslimat yapabilmesidir. Biz de firma olarak gün içinde gönderileri adreslerine en süratli bir şekilde teslim ediyoruz.

Sakarya Kurye Hizmeti

Sakarya kurye hizmeti veren firmamız, hem mesai saatleri hem mesai dışı saatlerde hem de gece kurye hizmeti sunmaktadır. Personelimiz günün her saati hizmet vermektedir. Titizlikle çalışmalarına devam eden kuryelerimiz aldıkları gönderileri verilen adrese en kısa sürede taşımaktadır.

Bazı gönderiler pahaca değerli, bazı gönderiler daha narin, bazı gönderiler ise şirketler için gizlilik taşıyan bilgilere sahiptir. Bu sebeple gönderiler kuryemiz dışında kimseye emanet edilmez. Kuryemiz de başka 3. bir şahısla paylaşmaz. Dolayısıyla gönderileriniz emin ellerdedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte biz de her geçen gün firmamızı geliştiriyoruz. Aldığınız hizmetin en iyi şekilde yerine getirilmesi için bütün ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken de hizmet anlayışımızı ön planda tutarak en ekonomik seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Amacımız verdiğimiz hizmet kalitesini her zaman ileriye taşımaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp