İçeriğe geç
Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye

Zaman, birçokları için modern hayatın en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Yoğun iş temposu ve özel hayatın dengesini kurabilmek, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilmek bazen bir lüks halini alabilmektedir. Bu durumu bilen firmamız, değerli zamanınızı size geri kazandıracak modern kurye çözümleri sunmaktadır.

Son anda yetişmesi gereken bir resmi evrak ya da önemli bir iş anlaşmasının İstanbul’un neresinde olursanız olun, dakikalar içerisinde alıcısına teslim ediyor, tüm sürecin yerinizden bile ayrılmadan tamamlanmasını sağlıyoruz.

Siz, sizin olan zamanı en iyi şekilde değerlendirirken bizler, işlerinizin yolunda gitmesi için çalışıyoruz.

Şehir içi kurye hizmetlerimizde öncelikle hızlı sonrasında güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bahçelievler kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduruyor, her duruma uygun farklı hizmet tipleri ile kişiye özel çözümler üretiyoruz.

Çözüm odaklı ve yenilikçi iş anlayışımız sayesinde gecikme, bekleme ya da iade olmadan teslimat gerçekleştiriyor, zamanınızın size kalması için çalışıyoruz.

Şehir içi kurye hizmetlerimizi ağırlıklı olarak moto kuryelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Motosikletle taşımaya uygun her gönderiniz için, bakımlı ve genç filomuzla hizmet veriyor, motosikletle taşınmaya uygun olmayan gönderilerinizde araçlı kuryelerimizi görevlendiriyoruz.

Bahçelievler Kurye Hizmeti

Bahçelievler kurye hizmetlerimizde temel olarak sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktayız. Taşınmasında kısıt bulunmayan ve ebat olarak motosiklet kasası ile taşınmaya uygun tüm gönderilerinizi zaman kaybetmeden yerine ulaştırmaktayız. Moto kuryelerimizle taşınabilecekler:

  • Küçük boy elektronik eşyalar,
  • Resmi iş yazışmaları, kimlik ya da banka kartı gibi önemli evraklar,
  • Basılı medya ürünleri
  • Sanatsal ürünler,
  • Kıyafetler ya da ayakkabılar ve daha niceleri.

Bahçelievler kurye ile çalışmanın birçok avantajı olmaktadır. Hızlı teslimat sağlanması, kişiye özel çözümler ve hizmetler sunulması, ekonomik fiyatları sunulan avantajlardan yalnızca birkaçı.

Verdiğimiz hizmetlerle %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen bizler, her anlamda sizleri tatmin edecek çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Güler yüzlü bir ekip, modern bir iş anlayışı ve yenilikçi çözümlerimizle, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor, kalan zamanı kendinize ve sevdiklerinize ayırmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp