İçeriğe geç
Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe kurye hizmetlerimiz ile uzakları yakın ediyoruz. Gece gündüz demeden faaliyet gösteren firmamız acil ihtiyacınız olduğunda da yanınızda olmaktadır. Evraklarınızın imzalanması mı gerekiyor? Yemek yapacaksınız ama malzemeniz mi yok? Endişe etmenize gerek yok Motokurye Hizmeti her zaman yanınızda.

Kısa süre içerisinde işlemlerinizi hallederek mutlu olmanızı sağlıyoruz. Makul fiyatlar ile hizmet sunarak ekonomik açıdan da yanınızda oluyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile sektörde her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Fikirtepe kurye hizmetlerimiz şu şekilde ilerlemektedir:

  • İletişim kanallarımızdan bizi aradığınız zaman kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren çağrı ekibimiz anında dönüş sağlayarak kimlik ve adres bilgilerinizi alır. Daha sonra adresinize en yakın mesafede olan kuryemizi sizlere yönlendirir.
  • Kısa süre içerisinde istediğiniz konuma gelen kuryemiz, gönderinizi teslim alarak özenle motoruna yerleştirir. Verdiğiniz adres bilgisine göre yola çıkar.
  • Yaklaşık 1 saat içerisinde dilediğiniz adrese gönderinizi teslim eder ve sizi durum hakkında bilgilendirir.

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Fikirtepe kurye hizmetlerimiz ile ilgili düşünce, şikayet ve gönderilerinizi göz önünde bulundurarak kendimizi daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Memnuniyetinizi önemseyerek hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanız için çok çalışıyoruz. Fikirtepe kurye hizmetlerimizle hediye, çikolata, dosya, belge ve evrak gibi pek çok türden gönderinizi güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Kalitemizden ödün vermeyerek sunduğumuz hizmetlerimiz ile sizler sayesinde her geçen gün daha fazla büyüyoruz. İstanbul’un her bölgesine teslimat hizmeti sunan Motokurye Hizmeti ile gönderileriniz emin ellerde. İşini iyi bilen çalışma ekibimizle aradığınız hizmeti sunuyoruz.

Kurye fiyatları herkes tarafından pahalı diye bilinmektedir. Fakat biz uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek kalitemizden herkesin rahatlıkla faydalanmasını sağlıyoruz. Piyasanın altındaki fiyat seçeneklerimize müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Tercih ettiğiniz kurye hizmetine, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konuma ve gönderinizin hacmine göre uygun bir fiyat belirliyoruz. Aldığınız hizmete göre bir fiyat sunarak az mesafe için de çok mesafe ücreti ödemenizi önlüyoruz. Fiyatlarımız hakkında net bilgi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp