İçeriğe geç
Gölcük Kurye

Gölcük Kurye

Gölcük kurye hizmetlerimizle ile Kocaeli’nin Gölcük ilçesi ile bütün Kocaeli’yle ve İstanbul’a taşımacılık yapıyoruz. İlçemiz iki büyükşehre yakın lokasyonda olduğu için her gün yüzlerce taşınması gereken paket ihtiyacı olmakta ve firmamız yıllardın deneyimi ile en iyi çözümlere imza atmaktadır.

Kurye hizmetlerimizle Gölcükiçindeki bir adresten başka bir adrese taşınmasını istediğiniz paketlerinizi taşıyabiliyoruz. İstanbul ve Kocaeli ile Gölcük arasında getir, götür yapabiliyoruz. Çoklu adreslere dağıtılması gereken paketlerinizi istediğiniz zaman aralıklarında dağıtıyor ya da başka bir adresten alınıp tarafınıza getirilmesi gerekenleri getiriyoruz. Her zaman bir sistem dahilinde çalışarak en hızlı çözümlere imza atsak da gerektiğinde esneklik de gösterebiliyoruz.

Gölcük kurye hizmetlerimizin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi hızdır. Geleneksel kargolarla ilçemizle İstanbul ya da Kocaeli arasında bir paketin ulaşması birkaç gün sürebilmektedir. Fakat çoğu zaman bu kadar bekleyecek zaman olmamaktadır ve kuryelerimiz en uzak noktalara dahi dakikalar içinde teslimat yaparak en acil ihtiyaçları karşılamayı başarmaktadır.

Sektörde kurye hizmetlerimiz aynı zamanda kalitesiyle öne çıkmakta, her biri alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ekiplerimiz modern, modelli, bakımlı ve donanımlı araçlarımızla taşımacılık yapmaktadırlar. Böylece her defasında vadedilen sürede paketleriniz alınmakta ve teslim edilmektedir.

Gölcük Kurye Hizmeti

Gölcük kurye hizmetlerimiz aynı zamanda güvenilirlikleri ile ön plana çıkmaktadır. Her zaman kurumsallığın samimiyeti ve özverisiyle çalışıyoruz. Paketlerinizin içeriği fark etmeksizin her defasında en hassas biçimde davranıyor, hiçbir deformeye, hasara, zarara, kaybolmaya, aşınmaya mahal vermiyoruz.

Yıllardır fatura, paket, yemek, çikolata, meyve, tablet, telefon, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Firma olarak her zaman en hızlı taşımacılığı yapıyoruz. Paketlerinizin tamamına aynı gün içinde teslimat garantisi veriyor, bölgeye göre değişen sürelerde dakikalar içinde paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. 7 gün, 24 saat her yerden, her zaman hizmet alabilmenizi sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp