İçeriğe geç
Beykent Kurye

Beykent Kurye

İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesine bağlı olan Beykent Kurye siz değerli müşterilerimizin işini kolaylaştırmakla kalmayarak kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile öncü bir marka olmak yönünde hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin her daim “Beykent Kurye” adlı firmamızın isminin geçtiğinde bizden övgü ve takdir ile bahsetmesinden onur duyuyor firmamızı her zaman daha yüksek pozisyon ve konuma getirmeyi gaye ediyoruz.

Beykent Kurye ve tüm kurye teslim işlemlerimizde görev alan ekibimizin gayretlerini takdir ederek öncelik olarak operasyonun iç motivasyonunun yüksekliği için çabalamakta ve beraberliğinde olumlu olarak sonuçlanan başarıdan müşterilerimizi de mutlu etmeyi planlamaktayız.

Kıymetli müşterilerimizin, değerli istekleri sonucunda değişen dünyamızdaki sektörümüz ile ilgili olan öncü arz ve talep noktalarını belirleyerek analiz ettiğimiz firmamızda, değişen beklentilere yanıt verilmekte ve bu doğrultuda hizmetlerimizi güncellemekteyiz.

Kurye ekibimiz trafikte hızlı ilerleyerek, binek taşıtlara oranla daha hızlı yol kat etmekte ve bu avantaj doğrultusunda teslimatları sağlamaktadır. Gönderilerinde ulaşma süresinin etkin bir rol oynadığı müşterilerimize özel olan bu hizmet sayesinde hem daha hızlı bir teslimat sağlanmakta hem de trafikte rahatlama yaratılarak kaliteli hizmet bir arada sunulmaktadır.

Beykent kurye ekibi olarak trafik yoğunluğu gibi toplumsal sorunlar da göz önünde bulundurularak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Beykent Kurye Hizmeti

İstanbul içerisinde zaman ve yoğun iş temposu ile geçirdiğimiz tüm bu dağıtımlar sonucunda sizlerin kargolarının durumu hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz takip kodlarımız bulunmaktadır. Bu sayede hem teslimatın hangi gün size ulaşacağı, hem de mevcut durumu hakkında bilgi alınabilmektedir.

Kargolarınızı mesai saatlerimiz içerisinde sizlerden teslim aldığımız an, tek büyük amacımız onu sizlerin istekleri doğrultusunda bir kargolama işleminde eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır.

Sizlerin güvenine güven katmak, firmamızı uzun seneler tercih etmenizi sağlamak için verdiğimiz tüm bu çalışmaların takdirini yüzünüzdeki gülümsemeyi gördüğümüz vakit anlamakta ve başarıya ulaştığımızı tasdik etmekteyiz. 

İlettiğiniz tüm iletilerin zamanında, güven ve sağlamlık ile teslim edilmesine dair olan sonsuz çabamız ile görevimizi sürdürmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp