İçeriğe geç
Kurfalı Kurye

Kurfalı Kurye

Kurfalı kurye işletmesi olarak uzun yıllar boyunca kurye sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu uzun yılların işletmemize kattığı çok büyük tecrübeler bulunmaktadır. Yaptığımız araştırmalar sonucunda siz müşterilerimizin kurye sektöründen beklentilerinizi iyi tespit ederek bu beklentileri karşılamak adına çok büyük araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin kurye sektöründe istediği özellikler hızlı olması, uygun fiyatlı olması, kaliteli olması, güvenilir olması gibi özelliklerdir. Bizde bu istenilen özellikleri yerine getirebilmek ve siz müşterilerimizi memnun edebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Kurfalı kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında siz müşterilerimizin maddi zorluklar çektiğinizin farkındayız. Özellikle corona virüsünden sonra kurye sektörüne duyulan talep ve isteğin kurye fiyatlarını artırdığının farkındayız. Biz işletme olarak sunduğumuz hizmetin piyasa ortamına göre daha uygun fiyata yapabilmek için büyük araştırmalar ve muhasebe elemanlarımız ile toplantılar yapmaktayız. Yaptığımız araştırma ve toplantılar sonucunda siz müşterilerimize olabilecek en uygun fiyatları sunmakta ve sizleri maddi olarak biraz da olsa rahatlatmak amacını yerine getirmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Kurfalı Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin sorunsuz ve sıkıntısız olması ve siz müşterilerimizin güvenini kazanmak için çok büyük özellikler geliştirmek ve araştırmalar yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetin güvenli olabilmesi için çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda tecrübeleri ve manevra kabiliyetleri sayesinde güvenli bir ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılan motorlarımızın taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanması dış etkenler aracılığı ile gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı halde olmakta ve siparişlerinizi bu darbelere karşı koruma altına almaktadır. Ayrıca bu taşıma haznelerinin su sızdırmaz, geçirmez bir hazneye sahip olması da olumsuz hava şartlarına rağmen siparişlerinizin korunmasına sebebiyet vermektedir.

Kurfalı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet sırasında bünyemize ait motorlarımızın periyodik bakımlarının, motor ve fren bakımlarının zamanında yapılıyor olması, düzenli aralıklar ile değişimlerinin yapılıyor olması çok önemlidir. Motorlarımız sunduğumuz hizmetin en büyük zorunluluklarından bir tanesidir. Bu motorların taşıma haznelerinin geniş olması sizlerin rahatlıkla alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp