İçeriğe geç
Küçükköy Kurye

Küçükköy Kurye

Küçükköy kurye işletmesi olarak sunulan hizmetin kaliteli olması gerektiği konusunda son derece bilinçli bir şekilde hareket etmekteyiz. Çünkü siz müşterilerimiz her zaman kaliteyi hak etmektesiniz. Bu kalitenin de sağlanabilmesi için her aşamada gelişmek ve profesyonelleşmek gerekmektedir. Bu sebepten dolayı teknoloji kullanımı, motorlarımızın kalitesi ve elemanlarımızın profesyonel olmaları ile birlikte her aşamada son derece kaliteli bir hizmet sunulmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Güzergâh belirleme konusunda, motorlarımızın takip edilmesi konusunda, kurye elemanlarımızın saygılı ve güler yüzlü olmaları konusunda, işletme olarak sizlere sunduğumuz fiyatlar konusunda her zaman en kaliteli hizmeti vermekte ve sizleri mutlu etmekteyiz.

Küçükköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin birçok alanında teknolojiden faydalanmak suretiyle kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Kullandığımız teknoloji sayesinde tüm ürünlerinizi kısa süre içerisinde kontrol etmekte ve eksiksiz bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız motor takip sistemleri sayesinde internet üzerinden siparişlerinizi anlık olarak takip etmekte ve kendinizi ona göre hazırlayabilmektesiniz. Ayrıca teknoloji sayesinde işletme olarak yaptığımız kampanyalar ve indirimlerden anlık olarak mesaj yolu ile haberdar olmaktasınız.

Küçükköy Kurye Hizmeti

İşletme olarak her zaman bünyemizde ve çalışma sahalarında yedek kurye elemanı ve yedek motorlar bulundurmaktayız. İşletmemizi en özel hale getiren özelliklerden biri olan yedek kurye hizmeti müşterilerimizin çok büyük bir önem taşımaktadır. Olağan günlük trafik akışanda her an kazalar ve araç arızaları meydana gelebilmektedir. İşletmemiz bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığı zaman anında yedek kuryelerimizin devreye girmesi ile birlikte siz müşterilerimiz mağduriyete uğratılmamakta ve siparişleriniz yedek kuryelerimiz ile adreslerinize teslim edilmektedir.

Küçükköy kurye olarak siz müşterilerimize birçok teslimat yöntemi sunmaktayız. Zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Zili çalmadan teslimat yönteminde evinizde uyuyan küçük çocuğunuz var ise onu uyandırmadan adreslerinize gelen kuryelerimiz sizleri arayarak haber vermekte ve teslimatı o şekilde yapmaktadır. Bu sayede gürültü çıkarmadan teslimat gerçekleştirilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp