İçeriğe geç
Çatalca Kurye

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye olarak gönderilerinizi hızlı, güvenilir ve zamanında teslim ederek kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. İstanbul’un bir ilçesi olan Çatalca’ya hem de diğer semtlerine gönderilerinizi taşıyoruz.

Firma olarak geniş araç filomuzla ve deneyimli personelimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmeti sunmak için sahadaki tecrübemizle yeni teknolojik donanımı birleştirerek her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Müşteri odaklı anlayışımız hizmeti önceleyerek talep ve ihtiyaçlara göre en iyi taşımacılığı sağlamaktır.

Çatalca kurye hizmetini verirken ister şahsî ister kurumsal bütün gönderilerinizi en hızlı şeklide taşıyoruz. Yasal prosedüre uygun olan her gönderiyi adresinizden aldığımız anda bizim sorumluluğumuzdadır. Hassas ve narin paketlerden değerli eşyalara, ipad gibi teknolojik aletlerden tıbbî malzemelere kadar pek çok çeşitlilikte ürün taşıyoruz. Bankaların ve hukuk bürolarının evraklarından pasaport gibi özel kimlik bilgileri içeren belgelere kadar farklı ihtiyaçlara göre teslimat yapıyoruz. Gönderinin güvenliği firmamız için son derece önemlidir. Bu sebeple kuryelerimiz en özenli taşımayı gerçekleştirir.

Çatalca Kurye Hizmeti

Çatalca kurye olarak günün her saati hizmet veriyoruz. Acil gönderilerinizde gece dahi müşteri hizmetlerimizi aradığınızda bizden hizmet talep edebilirsiniz. Verdiğiniz adrese teslimat yapıyoruz. Sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz teslimat seçenekleri kendi hızınızı belirlemenize yardımcı olur. Günün herhangi bir saatinde de kurye hizmeti verebiliriz. En geç bir saat içinde de adrese teslimat yapabiliriz. Esnek tuttuğumuz kurye hizmetimiz talepleriniz doğrultusunda şekillenir.

Kuryelerimiz en yoğun trafikte de en hızlı ve en güvenilir taşımacılığı gerçekleştirir. Sahip olduğumuz araçların bakımını düzenli olarak yaptırıyor, sıkışık trafikte kuryemizin en hızlı şekilde adrese ulaşmasını sağlıyoruz. Kuryelerimiz de alanında tecrübeli, İstanbul’un semtlerine hâkimdir.

Firmamız kurye fiyatlarını belirlerken bazı niteliklere bakarak değerlendirir. Mesafe çok önemlidir. Mesafe arttığında doğru orantılı olarak fiyat da artar. Gönderinin özellikleri, teslimat süresi fiyatın değişmesini sağlayan faktörlerdir. Seçilen hız tarifesine göre ödenen bedel de değişmektedir. Kişiye özel kurye hizmetinin seçilen hizmete göre fiyatı da farklılaşmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak kademeli bir şekilde ekonomik bir taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp