İçeriğe geç
İçmeler Kurye

İçmeler Kurye

İstanbulher alanda Türkiye’nin kalbi niteliğindedir ve bugün yaklaşık on eş milyon nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji ve iletişim gibi olanaklarda değişim ve gelişim çok daha seri ilerlemekte, şehirden pek çok alanda yeni nesil çözümlere gereksinim olmaktadır. Özellikle Tuzla’nın İçmelergibi mahallelerinde bunlara daha da fazla ihtiyaç olmaktadır. Firmamız da İçmeler kurye hizmetleriyle gerek mahallemiz içindeki herhangi adresler arasında gerekse bütün İstanbul ve çevre iller arasında profesyonel taşımacılık yapmaktadır.

Mahallemizde hem bireysel müşterilerimize hem de kurumsal müşterilerimize hizmet veriyor, farklı adreslere gitmesi, gelmesi gereken bütün paketlerinizi emanet alıyoruz. Bütün limanlar, otogarlar, havalimanları, sanayi siteleri, kamu kurumları faaliyet alanımıza girmektedir ve her birinde kaliteli bir çözüm sizleri beklemektedir.

İçmeler kurye talepleri özellikle online alışverişler birlikte farklı bir ivme kazanmıştır. Gerek satıcılar gerekse alıcılar açısından ulaşım çok önemli olmakta ve paket taşımacılığının hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı olması beklenmektedir. Kuryelerimiz bunların tamamını aynı anda sağlamayı başarmaktadır.

Her biri alanında deneyimli ekibimizle yıllardır evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, bilgisayar, tablet, telefon, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha yüzlerce farklı ürünü istenen adresler arasında ulaştırıyoruz.

İçmeler Kurye Hizmeti

Her ihtiyaca uygun İçmeler kurye modelleriyle öne çıkan firmamız daima çağdaş çözümler sağlamaktadır. Normal kuryemizle en uzak yerlere 180 dakikada paketlerinizi ulaştırılmakla birlikte 40 dakikada paketleriniz teslim alınmaktadır. Ekspres kuryeye teslimat sürelerimiz 90-120 dakika arasında olmaktadır. Vip kuryeyle ise 45-60 dakikaya kadar düşmektedir.

İçmelergünün her saatinde aktiftir. Bu nedenle kurye ihtiyaçları belli bir saate sıkıştırılamamaktadır. Firma olarak 7 gün, 24 saat acil kurye ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, günün her anında talepleriniz için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp