İçeriğe geç
Akfırat Kurye

Akfırat Kurye

İstanbul gibi trafiği yoğun, nüfusu çok olan bir şehirde kurye hizmeti vermek kolay değildir. Sahadaki tecrübemiz ve müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiğimiz ve her geçen gün genişlettiğimiz ağımızla en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Akfırat kurye ekibi olarak başta Tuzla ilçesine, bulunduğu yakaya ve Avrupa Yakasına 7/24 hizmet veriyoruz. Nüfusa bağlı olarak insan sayısı kadar ihtiyaç ve bu ihtiyaca bağlı olarak teslim edilmesi gereken paket sayısını düşünürsek kurye hizmetine olan ihtiyacı da anlamış oluruz. Bunun için gerekli donanıma ve personele sahibiz. Böylece İstanbul’un her noktasına rahatlıkla gidebiliyor ve teslimat yapabiliyoruz.

Merkezimizi aradığınızda paketiniz hakkında bilgi veriyor ve hangi saatte kurye istediğinizi bildiriyorsunuz. Kuryelerimiz de talimatlar doğrultusunda verilen adrese gelip paketi alıyor. Paketi aldıktan sonra yerine ulaşana kadar paketin durumunu gözlemleyebilirsiniz. Profesyonel personelimiz her aşamada kuryelerimize destek verir. Paket teslim edilene kadar bizzat onlar da izlemede kalır. Kuryelerimiz teslim edilecek adrese geldiğinde alıcının bizzat kendisine paketi verir. Teslimat gerçekleşince de size mesajla iletilir. Böylece en güvenilir şekilde paketinizin ulaşımı gerçekleşmiş olur.

Akfırat Kurye Hizmeti

Akfırat kurye hizmeti verirken her türlü paketi taşıyoruz, ama iki önemli kritere dikkat ediyoruz. Birincisi paketlerinizin içerikleri yasalara uygun olmalıdır. İkincisi ise paketlerin kuryelerimizin sağlığını tehdit edecek unsurlardan uzak olmasıdır. Hem kurumsal belge, doküman veya o işletmeye ait numuneler hem de bireylere ait pek çok farklı paketi taşıyoruz:

  • Hediyelik eşya
  • Kıyafet
  • Gıda
  • Teknolojik aletler

Bu ve benzer malzemeleri motosikletlerle kolay ve hızlı taşıyabiliyoruz. Çünkü trafik ne kadar yoğun olsa bile motosikletle yol almak daha kolay ve daha hızlıdır.

Akfırat kurye ile en iyi hizmeti sağlayabilmek için donanım bakımından iyi, hızlı gidebilen motosikletleri alıyor ve sürekli bakımları konusunda titiz davranıyoruz. Kuryelerimizin de dört mevsim sürüş kabiliyetinin düşmemesi için gerekli malzemeleri temin ediyoruz. İyi performans sağlamak adına hem motosikletlerin hem de kuryelerimizin konforu ve ihtiyaçları bizim için önemlidir.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp