İçeriğe geç
Göksu Kurye

Göksu Kurye

Moto kuryeler ile verilen yeni nesil kurye hizmetlerimiz sayesinde, İstanbul’un neresinde olursanız olun kısa sürede teslimat sağlıyor, güvenli ve uygun fiyatlı seçenekler sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde, her ihtiyacınızı karşılayacak içerikte hizmetlerimizle hem işiniz hem de özel hayatınız için yararlanabileceğiniz kurye servisleri sağlıyoruz.

Günün her saati güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamladığımız teslimatlarımızla, %100 müşteri memnuniyeti oluşturuyor, taleplerinizi size özel çözümlerle karşılıyor, profesyonel bir iş anlayışı ile her daim en iyi kurye hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Göksu kurye hizmetlerimizle modern hayatın hızı ve gelişkinliğini bilen bir ekiple, modern hayata uygun çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Sadece hızlı olmanın yeterli olmadığının bilincinde olarak, pratik çözümler elde etmeniz için pratik yollara başvuruyor, teslimat noktasına en kısa yollardan en hızlı rotaları oluşturuyor ve güven içerisinde teslimat noktasına ulaşıyoruz.

Trafikte saygı anlayışı ile verdiğimiz hizmetlerimizle kuryelerimizin, çevrenin ve gönderilerinizin güvenliğini en ön planda tutarak, güvenli bir teslimat süreci oluşturuyor, hasarsız teslimat garantisi veriyoruz.

Göksu Kurye Hizmeti

Hızlı işleyişimizin temelinde Göksu kurye ekibimizin işine ve müşterilerimize olan saygısı ve sektördeki deneyimi yatmaktadır. Uzman motosiklet sürücülerinden oluşan, sahada aktif moto kuryelerimiz, İstanbul’un her noktasını bilir, her noktaya ulaşan en kısa yolları tespit eder ve kısa sürede varış noktasına ulaşır.

Randevulu bir sistemle çalışarak, önceden planlayarak taşımacılık yapıyor, tam zamanında teslimatın gerçekleşmesini sağlıyor, gecikme ve bekleme durumlarını tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Firma olarak müşterilerimizin tüm taleplerine modern bir iş anlayışı ile çözümler üretmeye özen göstermekteyiz. Göksu kurye hizmetlerimizle hem iş hem de özel hayatınızda güvenle yararlanabileceğiniz kesintisiz taşımacılık seçenekleri sunuyoruz.

Toplu gönderim yaparak işiniz için ekonomik bir çözüm elde edebilir ya da bir son dakika hediyesinin gün bitmeden yerine ulaşmasını talep edebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışımız ve her duruma özel seçeneklerimizle tüm kurye ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanacaktır.

Üstün kaliteli kurye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak ve güvenli teslimat seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp