İçeriğe geç
Eczane Kurye

Eczane Kurye

Sağlık söz konusu olduğu anda saniyelerin bile değeri tartışılmaz bir gerçekken acil ilaç temini bu açıdan ciddi bir öneme sahiptir. İlaç alımının ertelenmemesi veya ilaçların dışarıdan tedarik edilmesini gerektiren durumlarda hastanın anlık durumu çıkmaya müsait olmadığı takdirde eczane kurye hizmetinden faydalanılması mümkündür. Sağlığınız üzerinde herhangi bir tehlike unsuru oluşmaması adına kullanımına ihtiyaç duyduğunuz ilaçlara her an ulaşabilir olmanız büyük önem taşımaktadır. Firmamız ve tüm İstanbul’da etkin bir biçimde çalışan ekibimiz ile saat fark etmeksizin her an yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Gece saatlerinde acil ilaç kullanmanız gereken bir durumla karşı karşıya iseniz ve kendi imkanlarınız ile temin etmeniz mümkün değil ise günün nöbetçi eczanelerini araştırarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Acil durum için geçerli bir saat yoktur, o sırada içinde bulunduğunuz herhangi bir durum ilacınızı almaya engel olabilir. Bu durumlarda da hizmetimizden yararlanmanızda herhangi bir sakınca söz konusu değildir. Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda ekibimiz, adresinize en yakın konumdaki eczaneden siparişlerinizi temin ederek en kısa zamanda tarafınıza ulaştırır. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize anında ulaşabilir, hizmetimizden yararlanmak adına bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurye çalışanlarımız eczane kurye olarak hizmet vermektedir. Bu sayede ürün siparişleriniz mümkün olan en kısa süre içerisinde tedarik edilerek adresinize teslim edilir.

Eczane Kurye Hizmeti

Acil durumlarda duyulan ilaç ihtiyacının yanı sıra bu durumlardan doğan ihtiyaçların başında medikal ürünler de yer alıyor. Evinizden çıkmanıza gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için günün her saatinde eczane kurye çalışanlarımıza talepte bulunabilirsiniz.

Sizlerin talepleri doğrultusunda hastanın acil durumu ve trafik yoğunluğu da göz önünde bulundurularak mümkün olan zaman dilimi içerisinde en hızlı teslimat seçeneğini sunmak üzere vermiş olduğumuz bir hizmettir. İstanbul’un fark gözetmeksizin her noktasına ulaşım sağlayan ekibimiz, tüm acil ihtiyaç durumlarınızda siparişlerinizi en kısa süre içinde adresinize güvenle teslim etmektedir. Eczane kurye olarak bilinen ilaç kurye hizmeti iki farklı yöntemle yürütülmektedir. Yaygın olarak kullanılan yöntem, reçete gerekmeksizin legal durumda olup bütün eczanelerde satışa sunulan ilaçları tarafınıza ulaştırmaktır. Reçete gerektiren durumlarda ise ilaç reçetenizi eczane kurye çalışanlarımıza ibraz edebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp